0

آخرین جزئیات درباره ساخت سری جدید «درحاشیه» از زبان جواد رضویان

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 16034
محل سکونت : -

آخرین جزئیات درباره ساخت سری جدید «درحاشیه» از زبان جواد رضویان

آخرین جزئیات درباره ساخت سری جدید «درحاشیه» از زبان جواد رضویان

 

جواد رضویان

 

روز گذشته جواد رضویان، بازیگر مجموعه «در حاشیه» با حضور در برنامه «خندوانه» در مورد تولید سری جدید این مجموعه مطالبی را بازگو کرد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، جواد رضویان، بازیگر مجموعه «درحاشیه» مهمان روز گذشته برنامه «خندوانه» بود. او در این برنامه در پاسخ به سوال رامبد جوان در مورد وضعیت تولید سری جدید «در حاشیه» گفت: امیدواریم بعد از ماه مبارک رمضان تولید این مجموعه کلید بخورد.

وی افزود: مهدی ژوله و گروهش در حال نگارش فیلمنامه این مجموعه هستند و تاکنون نگارش پنج یا چهار قسمت را به پایان رسانده‌اند. الان بچه‌های صحنه هم باید ساخت دکور را آغاز کنند.

این بازیگر و کمدین در ادامه خاطرنشان کرد: به احتمال زیاد ما در همین باغی که «خندوانه» تولید می‌شود مشغول شویم و در سوله بالایی کار تولید را انجام دهیم.

رضویان در ادامه در مورد نقشش در سریال طنز «درحاشیه» گفت: 85 لهجه من در این سریال قمی است و از استان مرکزی هم مقداری لهجه دارد. من از اهالی قم به خاطر ظرفیت بالایشان تشکر می‌کنم. آنها خیلی با ظرفیت و درجه یک هستند. من در سال‌های پیش هیچوقت جرات نمی‌کردم به دنبال یک لهجه واحد بروم و همیشه از لهجه‌های ترکیبی استفاده می‌کردم. در این سریال برای اولین بار جرات و جسارت کردم و این اتفاق افتاد و من فقط عنایت و لطف از طرف اهالی قم دیدم.

در ادامه رضویان از تماشاگران داخل  استدیو درخواست کرد که به احترام مردم قم بایستند و دست بزنند.

 

منبع: تسنیم

اگر کسی را یافتی که در لبخندت غمت را دید، در سکوتت حرف هایت را شنید و در خشمت محبتت را فهمید؛ بدان او بهترین دارایی توست :)

جمعه 12 تیر 1394  4:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها