0

کارگاه ساخت خمپاره و بمب داعش در دیالی

 
alirezaHmzezadh
alirezaHmzezadh
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1392 
تعداد پست ها : 2471
محل سکونت : اصفهان

کارگاه ساخت خمپاره و بمب داعش در دیالی


گروه تروریستی داعش با انتشارتصاویری فعالیت یکی از کارگاههای ساخت گلوله های خمپاره و بمبهای دست ساز خود را به نمایش در آورده است.
گروه تروریستی داعش با انتشارتصاویری فعالیت یکی از کارگاههای ساخت گلوله های خمپاره و بمبهای دست ساز خود را به نمایش در آورده است. بنا بر ادعای داعش این کارگاه در استان دیالی در شرق عراق واقع شده و روزانه در آن حدود 200 گلوله خمپاره و 100 کیلوگرم مواد منفجره تولید می شود.لازم به ذکر است که استان دیالی در مجاورت استان کرمانشاه در غرب ایران واقع شده و در حمله سال گذشته داعش بخشهای سنی نشین آن محل فعالیتهای گسترده عناصر داعش بوده است. با تشکیل حشد الشعبی و آغاز عملیاتهای پاکسازی منطقه به منطقه مناطق اشغال شده عراق، دیالی نخستین منطقه ای بود که مورد پاکسازی قرار گرفت و هم اکنون تعداد بسیار کمی از تروریستها در برخی روستاها و بیابانهای اطراف مناطق سنی نشین آن حضور غیر فعال دارند.


در رابطه با موضوع تولید گلوله های خمپاره و سلاحهای دست ساز نیز این نکته لازم به یادآوری است که این موضوع امری تبلیغاتی و با هدف مظلوم نمایی صورت می پذیرد. چرا که روزانه هزاران تن سلاح و مهمات از طریق مرزهای ترکیه و عربستان سعودی و اردن وارد استان الانبار در غرب عراق که حدود 90 درصد از آن در اشغال داعش است شده و از آنجا به سایر مناطق تحت سیطره این گروه ارسال می گردد در نتیجه این گروه نیازی به ساخت تسلیحات و مهمات دست ساز که از دقت پایینی برخوردار هستند ندارد.
پنج شنبه 11 تیر 1394  10:18 PM
تشکرات از این پست
Lovermohamad
alirezaHmzezadh
alirezaHmzezadh
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1392 
تعداد پست ها : 2471
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:کارگاه ساخت خمپاره و بمب داعش در دیالی

داعش 3 تن مواد منفجره به بحرین برد

گمرک بحرین، پنج افسر را که امکان قاچاق مقادیر فراوانی مواد منفجره را از طریق پل ملک فهد از عربستان به داخل بحرین فراهم کرده بودند، دستگیر کرده است.

منابع بحرینی مختلف در پایگاه‌های اجتماعی اعلام کردند که هدف از ارسال این مواد منفجره، اقدام به بمب گذاری تروریستی در مساجد و اماکن عبادی و مراکز حیاتی این کشور بوده است.

بنا بر اعلام منابع بحرینی، نیروهای امنیتی عملیات گسترده ای را با هدف کشف محل اختفای این مواد منفجره در مناطق الرفاع شرقی و بسیتین آغاز کرده اند، اما تاکنون محل اختفای آنها کشف نشده است.

برخی اخبار از آمادگی گروهک تروریستی داعش برای انجام عملیات تروریستی بزرگی در بحرین خبر می دهند و به دنبال دستگیری راننده عملیات تروریستی مسجد امام صادق (ع) در کویت، مقامات بحرینی در حال برنامه ریزی برای سلب تابعیت از بسیاری از افراد مقیم منطقه البسیتین هستند که قبلا به آنها تابعیت داده بودند. به گفته منابع امنیتی راننده مذکور قبل از انتقال به کویت در منطقه مذکور اقامت داشته است.

از سوی دیگر، دستگاه های اطلاعاتی امریکا از توطئه بزرگ داعش برای انجام عملیات تروریستی در بحرین خبر داده اند که با این هدف بیش از سه تن مواد منفجره به داخل این کشور منتقل کرده اند و تحقیقات در این باره همچنان ادامه دارد.

این اخبار منتشر شده در پایگاه‌های اجتماعی تاکنون از سوی منابع مستقل تأیید یا تکذیب نشده است.

منبع: العالم

خداوندا من در کلبه حقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرشه کبریایی خود نداری! من خدایی چون تو دارم و تو چون خودی نداری!

تالار های اسلام شناسی وشیعه شناسی

 

 

پنج شنبه 11 تیر 1394  10:18 PM
تشکرات از این پست
Lovermohamad
دسترسی سریع به انجمن ها