0

تولید و پخش مستند "مجاهد خاموش" توسط اداره کل حفظ آثار مازندران

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

تولید و پخش مستند "مجاهد خاموش" توسط اداره کل حفظ آثار مازندران

تولید و پخش مستند "مجاهد خاموش" توسط اداره کل حفظ آثار مازندران


مستند"مجاهد خاموش" با موضوع روایت زندگی سردار شهید علی اکبرمیرزایی فرمانده قرارگاه عملیاتی بدر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان توسط اداره کل حفظ آثار مازندران تولید و از شبکه استانی تبرستان پخش شد.
تولید و پخش مستند

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس از ساری، مستند"مجاهد خاموش" با موضوع روایت زندگی سردار شهید علی اکبرمیرزاییفرمانده قرارگاه عملیاتی بدرسپاه پاسداران انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان توسط اداره کل حفظ آثار مازندران تولید و از شبکه استانی تبرستان پخش شد.

 این مستند به مدت 21 دقیقه به زوایای پنهان دوران زندگی و مبارزه با اشرار در سیستان و بلوچستان توسط سردار شهید علی اکبر میرزایی می پردازد.

مصاحبه با همرزمان و فرماندهان لشکر 41 ثارالله و مسئولیتها و چگونگی رفتار همراه با محبت و عشق در بین نیروهای بومی منطقه خاش از زبان ائمه جمعه و جماعات اهل نسنن منطقه در این مستند روایت شده است.

مستند"مجاهد خاموش" به تهیه کنندگی و کارگردانی علیرضا پایندان، نویسندگی و تدوینگری محمد غزائیان، گویندگی شوکائیان، تصویربرداری محمدعلی نظری و تصویربرداران سپاه ناحیه سیستان و بلوچستان با همکاری خانواده این شهید بزرگوار در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران تهیه، تولید و از شبکه استانی تبرستان پخش شد.

انتهای پیام/

 

پنج شنبه 11 تیر 1394  2:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها