0

تجربه ساخت پهپاد در کمتر از نیم ساعت +عکس

 
Lovermohamad
Lovermohamad
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 6840
محل سکونت : سوادکوه

تجربه ساخت پهپاد در کمتر از نیم ساعت +عکس

تجربه ساخت پهپاد در کمتر از نیم ساعت +عکس

 به نقل از باشگاه خبرنگاران، پهباد بدون سرنشین دست ساز و قابل برنامه ریزی تبدیل به یکی از سرگرمی‌های امروز افراد شده است.

 

فکر اینکه بخواهیم یک پهباد را بسازیم و آن را برنامه ریزی نماییم و در مرحله بعد آن را به پرواز در آوریم می تواند کاری خطرناک و دشوار باشد. اما سیستم Skyworks Aerial امیدوار است با استفاده از بسته Eedu این شیوه تلقی در ساخت پهباد ها را تغیر دهد.

 

پهباد Eedu می تواند در نیم ساعت با استفاده از وسایل بسیار ساده (بدون نیاز به لحیم کاری) بازسازی شود و با استفاده از روش‌های کششی و ترکیبی حتی کودکان و نوجوانان نیز می‌توانند هواپیمای بدون سرنشین سفارشی خود را ساخته و به پرواز در آورند

 

در آموزش نحوه ساخت هواپیمای بدون سرنشین Eedu، می توان این موضوع را مشاهده کرد که می‌تواند نسل جدیدی از برنامه نویسی را در همین کامپیوترها انجام داد که روشی نوین در ساخت هواپیمای بدون سرنشین با استفاده از وسایل موجود و در دسترس است.

 

از مزایای ساخت این هواپیمای بدون سرنشین این است که دانش آموزان و یادگیرندگان نیاز ندارند برای اینکه ماه‌ها وقت صرف کنند تا بتوانند چگونگی ساخت یک هواپیمای بدون سرنشین را یاد بگیرند.

 

بلکه از همان ابتدا با روش های ساده و نوینی با استفاده از قطعاتی که در اختیارشان قرار می گیرد می‌توانند یک هواپیمای بدون سرنشین و قابل برنامه ریزی را با استفاده از کامپیوتر های موجود یاد بگیرند.

 

یکی دیگر از اقداماتی که برای ساخت هواپیمای بدون سرنشین مورد استفاده قرار گرفته است ثبت نام در کلاس هایی است که نحوه ساخت این ربات سرگرم کننده را آموزش می دهند.

 

💘نام زهرا مشتق از نام خداست
زینت کرسی و عرش کبریاست💘

http://s4.picofile.com/file/8182645092/GM_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B5_70502.gif تالارفناوری وعلوم نظامی وبلا من

💘علاج درد مشتاقان طبیب عام نشناسد
مگر لیلی کند درمان غم مجنون شیدا را💔
پنج شنبه 11 تیر 1394  6:47 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها