0

نسخه کروکی شورلت کامارو را حالا ببینید

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

نسخه کروکی شورلت کامارو را حالا ببینید

تصاویر نسخه کروکی نسل جدید شورلت کامارو پیش از معرفی به بیرون درز کرد، تصاویری که برای چند دقیقه بر روی وبسایت رسمی شورلت و فیلمی هم از آن در یوتیوب آپلود شده بود، ولی بلافاصله بر روی سایت این شرکت حذف شدند، اما پس از حذف آن‌ها از سایت رسمی این شرکت، کاربران فضای مجازی که پس از قرار گرفتن تصاویر بر روی سایت شورلت به سرعت به دانلود آن‌ها پرداخته بودند، اقدام به انتشار این تصاویر در رسانه‌های اجتماعی و به خصوص وبسایت‌‌های خودرویی کردند.
همانطور که از تصاویر آپلودی بر روی سایت هم پیداست، در نسخه کانورتیبل یا کروکی شورلت کامارو همانطور که انتظار می‌رفت، چندان تغییراتی در طراحی آن اعمال نشده و تنها سقفی متحرک به این خودرو افزوده شده که خود به تنهایی تغییر بسیار بزرگی برای این محصول به شمار می‌رود.
جهت یادآوری، برای به حرکت درآوردن کامارو 2016، شورلت چندین پیشرانه مختلف را در نظر گرفته که به اختیار مشتری بر روی خودرو نصب می‌شود. پیشرانه اولی کامارو، کوچک‌ترین عضو این مجموعه یعنی یک پیشرانه 2 لیتری چهار سیلندر LTG توربو است که حاصل احتراق مخلوط سوخت و هوای پودر شده در اتاق احتراق آن منجر به تولید حداکثر قدرت 275 اسب بخاری و گشتاور 400 نیوتن متری می‌شود. دومین پیشرانه محرک کامارو را هم یک موتور 3.6 لیتری LGX شش سیلندر تنفس طبیعی تشکیل داده که از نیروی تولیدی آن می‌‌توان به حداکثر قدرت 335 اسب بخاری و نهایت گشتاور 385 نیوتن متری اشاره کرد. قوی‌ترین عضو مجموعه هم یک پیشرانه 6.2 لیتری LT1 هشت سیلندر V شکل یا به بیان ساده‌تر، پیشرانه کوچک‌تر شده شورلت کوروت C7 است که حداکثر 455 اسب بخار قدرت و 617 نیوتن متر گشتاور را در اختیار خودرو قرار می‌دهد.
همه موتورهای کامارو هم یا به یک جعبه دنده شش سرعته دستی، یا به یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک Hydra-Matic 8L45 برای تبدیل و انتقال نیروی خودرو متصل می‌شوند. وزن کلی خودرو نسبت به نسل پنجم کامارو هم حدود 90 کیلوگرم کاهش وزن را تجربه کرده که در مجموع به 1360 کیلوگرم رسیده است.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

چهارشنبه 10 تیر 1394  8:54 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها