0

نسخه ی اکس باکس وان MotoGP 15 از مشکلاتی رنج می برد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

نسخه ی اکس باکس وان MotoGP 15 از مشکلاتی رنج می برد

بازی MotoGP 15 قرار است فردا به صورت رسمی عرضه شود، اما اگر شما از آن دسته طرفدارانی می باشید که از اکس باکس وان استفاده می کنید به راحتی این بازی را اجرا نخواهید کرد، چرا که تایید شده است نسخه ی اکس باکس وان بازی دارای باگ است. در ادامه با ما همراه باشید.

 

Luisa Bixio ،معاون Milestone s.r.l، به تازگی خبر ناگواری را درست یک روز مانده به عرضه ی بازی منتشر کرده است. در کنفرانس خبری برگزار شده توسط Milestone، مشخص شد که نسخه ی اکس باکس وان  MotoGP 15 دچار مشکلاتی است که هنگام آزمایش و تست بازی شناسایی شده است.

با انجام آخرین آزمایش ها ما متوجه شدیم که نسخه اکس باکس وان ممکن است حاوی تعدادی باگ شناخته شده باشد. به همین دلیل ما سخت در تلاش می باشیم تا یک بسته ی الحاقی را برای عرضه در روز اول انتشار بازی آماده کنیم تا تمامی مشکلات ممکن را رفع کرده و بهترین تجربه را برای بازیبازان رقم بزنیم. مانند همیشه بخش پشتیبانی از مصرف کننده ی ما در صورت بروز هر گونه مشکل به صورت کامل در اختیار بازیبازان می باشد.

 

البته سازندگان به دلیل این که بازی هنوز منتشر نشده است ماهیت دقیق مشکلات مشاهده شده را مشخص نکردند، اما وقتی آن ها بتوانند راه حل سریعی برای مشکلات پیدا کنند این موضوع اهمیتی نخواهد داشت.

امیدواریم که Milestone  بتواند بسته ی الحاقی روز اول را برای MotoGP 15 آماده کند و آن را از تمامی مشکلاتی که ممکن است باعث خدشه دار کردن تجربه ی این بازی شود، رهایی ببخشد.

دوشنبه 8 تیر 1394  8:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها