0

پیش‌کشی بمب اتم به صدام؟!+تصاویر

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 16034
محل سکونت : -

پیش‌کشی بمب اتم به صدام؟!+تصاویر

باشگاه خبرنگاران به مناسبت سالروز بمباران شیمیایی سردشت گزارش می‌دهد

پیش‌کشی بمب اتم به صدام؟!+تصاویر

 

فاجعه غم‌بار بمباران "سردشت" نشان می‌دهد که تریبون‌های دروغین غرب که امروز از حمایت و پشتیبانی از دموکراسی سخن می‌گویند راهی جز منافع امپریالیسم را دنبال نمی‌کنند و پیشنهاد ارائه بمب اتم به صدام از سوی یکی از کشورهای غربی گویای همه چیز است.

به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران؛ جنگ تحمیلی 8 ساله که از شهریور 59 با بمباران هوایی و تهاجم زمینی همه جانبه ارتش بعث عراق آغاز شد، نشان دهنده بسیاری از جنایت‌های "صدام حسین" و هم‌پیمانانش ضد ایران بود که صد البته این جنایت‌ها گرایش به بمباران‌ها و حملات شیمیایی نیز داشت که از جمله این حملات، تهاجم شیمیایی ارتش بعث عراق در تاریخ 7 تیر 66 در بمباران "سردشت" بود.


 

پیش‌کشی بمب اتم به صدام؟!!!+تصاویر

 

پیش‌کشی بمب اتم به صدام؟!!!+تصاویر**شکست‌های پی در پی در میدان رزم

ارتش بعثی که پس از عملیات‌های موفق "ثامن‌االائمه"، "طریق‌القدس"، "فتح‌المبین"، "بیت‌المقدس" و ... تاب شکست را نیاورده بود، روی به بمباران شیمیایی آورد تا از این طریق مقاومت ملت ایران را در هم بشکند که موفق نبود.


**بمباران سردشت و وتوی مصوبه‌ای توسط آمریکایی‌ها

"صدام حسین" که در میدان رزم ضربات سنگین و مهلکی از رزمندگان اسلام نوش‌جان کرده بود روی به حمله شیمیایی آورد و در تیرماه 66 با بمباران "سردشت" از توابع استان آذربایجان غربی هزاران نفر را کشته و زخمی کرد که این جنایت علیه ساکنان صددرصد غیرنظامی رخ داد.


 

پیش‌کشی بمب اتم به صدام؟!!!+تصاویر پس از این اقدام در سال 1986 شورای امنیت سازمان ملل در واکنش به جنایات جنگی صدام قصد به تصویب قطعنامه‌ای را برای بکارگیری سلاح‌های شیمیایی داشت که با وتوی آمریکا بی‌اثر شد.


**تریبون دروغین مدعیان حقوق بشر

جالب است که مدعیان حقوق بشر امروز؛ دیروز در جنایت‌های صدام سهیم بودند و دست آمریکا و رژیم صهیونیستی در پشت جنایت‌های ارتش بعث آشکار شد و وتوی این مصوبه نشان از حمایت آشکار غرب از صدام داشت.

 

پیش‌کشی بمب اتم به صدام؟!!!+تصاویر

 

پیش‌کشی بمب اتم به صدام؟!!!+تصاویر**پیش‌کشی بمب اتم به صدام؟!

در حمایت غرب و خصوصا آمریکا و فرانسه از ارتش بعث عراق همین بس که "علی لاریجانی" رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به خاطره‌ای که از سوی یک ژنرال عراقی مطرح شده بود، گفت: درآن زمان فرانسه به صدام گفته بود ما به تو یک بمب اتم می‌‌دهیم و تو علیه ایران استفاده کن و جنگ  را به پایان برسان.


 

پیش‌کشی بمب اتم به صدام؟!!!+تصاویر

 

پیش‌کشی بمب اتم به صدام؟!!!+تصاویر

 

پیش‌کشی بمب اتم به صدام؟!!!+تصاویر**سردارآسودی: رزمندگان جانانه دفاع کردند

سردار سرتیپ "محمدعلی آسودی" مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه در گفت‌وگو با دفاعی امنیتی  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران؛ در این باره اظهار داشت: رزمندگان ایران اسلامی مدلی به نام مقاومت دربرابر فشارها ارائه دادند و در جنگ تمام تلاش خود را برای دفاع از میهن بکار گرفتند.


می‌توان گفت حمایت غرب از صدام با هدف ضربه زدن به نظام نوپای جمهوری اسلامی و ملت ایران در 8 سال جنگ تحمیلی صورت گرفت که البته هیچ نتیجه‌ای دربر نداشت و صدامیان شکست خوردند.

گزارش از محمد زرچینی

منبع: باشگاه خبرنگاران

اگر کسی را یافتی که در لبخندت غمت را دید، در سکوتت حرف هایت را شنید و در خشمت محبتت را فهمید؛ بدان او بهترین دارایی توست :)

یک شنبه 7 تیر 1394  4:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها