0

«تاپ گان ۲» ساخته می‌شود/احتمال بازگشت «تام کروز» به عنوان نقش اول فیلم

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

«تاپ گان ۲» ساخته می‌شود/احتمال بازگشت «تام کروز» به عنوان نقش اول فیلم

«تاپ گان ۲» ساخته می‌شود/احتمال بازگشت «تام کروز» به عنوان نقش اول فیلم
 

در حالی‌که قریب به سه دهه از ساخت قسمت اول از فیلم سینمایی «تاپ گان» با بازی «تام کروز» می‌گذرد، مراحل پیش تولید قسمت دوم این فیلم نیز در حال انجام است.

خبرگزاری فارس: «تاپ گان ۲» ساخته می‌شود/احتمال بازگشت «تام کروز» به عنوان نقش اول فیلم
 

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلم سینمایی «تاپ گان» که یک درام جنگی بود به کارگردانی «تونی اسکات» و بازی «تام کروز»، سال 1986 میلادی ساخته شد، اکنون پس از گذشته 29 سال ، کمپانی پارامونت در حال انجام مراحل پیش تولید قسمت دوم این فیلم است.

 

البته در این میان هنوز بازگشت «تام کروز» به نقش اول این فیلم، «ستوان پیت مارویک میچل» قطعی نشده است.

«تاپ گان» داستان ستوان مارویک است که در یک عملیات پروازی اکتشافی بر فراز اقیانوس هند، به همراه «ستوان نیک گوس برادشا» (با بازی «آنتونی ادواردز»، چند میگ جنگی دشمن را با مانورهای غیر معمول از میدان به در می برند و برای شرکت در کلاس های مدرسه ی آموزشی نخبگان نبرد هوایی نیروی دریایی در کالیفرنیا (معروف به «تاپ گان») انتخاب می شوند.

در قسمت اول این فیلم علاوه بر «کروز» و «ادواردز»، بازیگران مطرح دیگری چون «کلی مگیلیس»، «وال کیلمر»، «جان استاکول»، «تیم رابینز» و «ریک روسوویچ» ایفای نقش کرده‌اند.

به گفته سازندگان «تاپ گان 2»، هم‌اکنون «جاستین مارکز» در حال نوشتن فیلمنامه این پروژه سینمایی است که در فیلمنامه جدید داستان فیلم با توجه به پیشرفت‌های روز دنیا در زمینه تجهیزات پروازی و جنگی و در کنار آنها تغییرات و پیشرفت‌های فرهنگی به روز خواهد شد.

البته در این گزارش بر این نکته تاکید شده است که عملا فیلم سینمایی «تاپ گان 2» بدون شخصیت فوق‌العاده «مارویک» هیچ معنایی نخواهد داشت و تمام تلاش بر این است که «تام کروز» بار دیگر برای بازی در این نقش جلوی دوربین ظاهر شود.

انتهای پیام/

یک شنبه 7 تیر 1394  2:11 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها