0

شکنجه مرگبار زن جوان توسط همسرش

 
namebaran
namebaran
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1392 
تعداد پست ها : 4155
محل سکونت : تهران

شکنجه مرگبار زن جوان توسط همسرش

مرد جوان که به دلیل اختلاف خانوادگی دست و پای همسرش را بسته و او را با ضربه‌های کابل از پای درآورده بود، سرانجام سکوت خود را شکست.
 
ساعت 21 و 20 دقیقه دوم تیر امسال یکی از امدادگران اورژانس زنجان در تماس با پلیس از مرگ مشکوک زن 22 ساله ای در خیابان 17 شهریور خبر داد. کارآگاهان جنایی زنجان با اعزام به محل حادثه مشاهده کردند زن جوان بر اثر ضرباتی که بر بدنش وارد شده، جان باخته است.
 
شوهر این زن در جریان تحقیقات گفت: امروز وقتی به خانه آمدم با پیکر همسرم روبه رو شده و موضوع را به اورژانس اطلاع دادم. کارآگاهان جنایی با تحقیق از امدادگران حاضر در محل حادثه متوجه شدند آثار ضربه های متعدد روی بدن و سر این زن وجود داشته و به نظر می رسد او به قتل رسیده است.
 
سرانجام شوهر این زن به عنوان مظنون به قتل دستگیر و برای تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد.
 
مرد 26 ساله در بازجویی های پلیسی مدعی بود از مرگ همسرش خبری ندارد تا این که در تحقیق از همسایه ها معلوم شد، مقتول و شوهرش با هم اختلاف هایی داشته و شب حادثه همسایگان، صدای دعوای آنها و سپس ناله و کمک خواهی زن جوان را شنیده اند.
 
با اطلاعات به دست آمده، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد و مرد جوان زمانی که راه فراری برای خود پیدا نکرد، به قتل همسرش اعتراف کرد.
 
متهم به قتل به پلیس گفت: مدتی بود میان من و همسرم اختلاف هایی به وجود آمده بود و هیچ کدام نمی خواستیم مشکلات پیش آمده را حل کنیم. اجازه نمی دادیم کسی هم در زندگی مان دخالت کنند. دامنه این اختلاف ها آن قدر بالا گرفت تا این که شب حادثه دست و پای همسرم را با طناب بستم و با کابلی که در خانه بود، بشدت او را کتک زدم به طوری که بدحال شد و بسختی نفس می کشید. وحشت کرده بودم. دست و پایش را باز کردم اما بی فایده بود و هر لحظه حالش بدتر می شد.
 
مرد همسرکش یادآور شد: با اورژانس تماس گرفتم تا شاید بتوانند برای نجات همسرم کاری انجام دهند اما تلاش آنها هم بی نتیجه ماند. متهم به قتل پس از بازسازی صحنه جنایت روانه زندان شد.

چشم برندار ازم می پاشه زندگیم

شنبه 6 تیر 1394  8:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها