0

ایران، تیمی که باخت را بلد نیست

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 16034
محل سکونت : -

ایران، تیمی که باخت را بلد نیست

ایران، تیمی که باخت را بلد نیست

 

بازی شب گذشته بین دو تیم ایران و لهستان نشان داد کواچ و تیمش در امتیازاتی که عقب می افتند هنوز حرفه ای نیستند.


 

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم ملی والیبال ایران و لهستان برای صعود به دور نهایی لیگ جهانی خود را به هر دری زدند تا در بازی اول برنده بازی شوند و همین موضوع بازی را بیشتر هر موقع حساس کرد. دو تیم بازی پر نوسانی را از خود نشان دادند و در مقاطع مختلف بازی گاهی بالا بودند و بعد از امتیازاتی افت می کردند و شرایط برای هر دو تیم یکسان بود اما این نواسات نشان داد ایران هنوز به عنوان یک تیم بازنده هنوز حرفه ای نشده است.

در اصطلاح تخصصی وقتی این اتفاقات پشت سر هم پیش می آید می گویند تیم نظام تاکتیکی اش را از دست داده است و بی نظم بازی می کند. همین اتفاق برای ایران و لهستان رخ داد که دچار بی نظمی تاکتیکی می شدند اما موضوع نگران کننده برای بازیکنان و جو سالن بود. تیم وقتی عقب بود تماشاگران دست از تشویق های همیشگی شان برداشتند و برای بازگشت تیم به بازی تلاش گذشته را نمی کردند و آنها هم مثل سایر بینندگان فقط نظاره گر بازی بودند و هرگاه لهستان پیش می افتاد خیال شان از بابت تماشاگران هم راحت می شد.


اما بازیکنان هم در امتیازاتی که تیم عقب بود نتوانستند مجموعه را به جریان طبیعی بازگردانند که در راس این مجموعه ناموفق سعید معروف قرار داشت. کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در آماری عجیب هیچ یک از جای خالی هایش تبدیل به امتیاز نشد و هر چه می گذشت در پخش پاس هم دچار مشکلاتی می شد که این موضوع در روند تیمی تاثیر شدیدا منفی داشت.

ایران تمام بازی هایش بازی را با اختلاف زیادی پیش افتاده است و در نهایت پیروز بازی شده اما در بازی های زیادی این اتفاق خواهد افتاد که باید اختلافات زیادی را برای پیروزی جبران کند و این موضوع نیاز به روحیه ای دارد که هنوز کواچ و تیمش در آن حرفه ای نشده اند.

منبع: ورزش سه

اگر کسی را یافتی که در لبخندت غمت را دید، در سکوتت حرف هایت را شنید و در خشمت محبتت را فهمید؛ بدان او بهترین دارایی توست :)

شنبه 6 تیر 1394  6:23 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها