0

عملکرد اکشن سنتر و دکمه ی چراغ قوه در بیلد ۱۰۱۴۹ ویندوز ۱۰ موبایل را تماشا کنید.

 
ria1365
ria1365
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 7868

عملکرد اکشن سنتر و دکمه ی چراغ قوه در بیلد ۱۰۱۴۹ ویندوز ۱۰ موبایل را تماشا کنید.

Windows-10-mobile

بیلد ۱۰۱۴۹ جایی است که برای اولین بار یکی از پر رای ترین درخواست های کاربران در آن قرار گرفته است. پیشنهاد چراغ قوه و قرار دادن دکمه آن در اکشن سنتر، به قدری جالب و کاربردی بود که مایکروسافت را هم به تکاپو انداخت. در ویدیویی که در ادامه قرار دارد می توانید تغییرات اکشن سنتر را هم مشاهده کنید.

ویدیو عملکرد اکشن سنتر و تاگل چراغ قوه:

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_win-10-mobile-build-10149-5

از تغییرات ظاهری اکشن سنتر می توان به تکمیل و پر شدن هر چهار ردیف آن اشاره کرد. و اینکه تاگل اینترنت همراه در اکشن سنتر قرار گرفته است.

اکشن سنتر همواره یکی از قسمت هایی بوده که مایکروسافت مانور بسیاری در آن داده است. به طور کلی چرخه پیدایش و تکامل اکشن سنتر در ویندوز فون و ویندوز موبایل تماما در خاطر کاربران حک شده است. از ویندوز فون ۸ که اصلا چیزی به اسم اکش سنتر در آن وجود نداشت، تا همین بیلد ۱۰۱۴۹ که امکانات فوق العاده ای مانند اعلان های تعاملی و Toggle های گوناگون با وظایف و عملکرد های خاص، دارد، همه همه در یاد ما کاربران حک شده. و حالا با یک نگاه به پشت سر می بینیم که مایکروسافت و سیستم عامل هایش تا چه اندازه تغییر کرده و بهتر شده اند. و امیدواریم این روند تا جایی ادامه داشته باشد که هیچ کاربری از ویندوز فون به عنوان یک پلتفرم محدود و بسته یاد نکند.

شما چه نظری در مورد عملکرد مایکروسافت دارید؟

 

منبع: WMPOWERUSER

 

     Android iOS , Windowsphone , Symbian , JavaMobile Review ,Learning

شنبه 6 تیر 1394  1:46 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها