0

تفرقه بين هواداران نفت؛ كعبي نيامده اخراج شد دودستگي در بين هواداران نفت تهران در جريان ديدار

 
AR_jalal
AR_jalal
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : تیر 1389 
تعداد پست ها : 999
محل سکونت : فارس

تفرقه بين هواداران نفت؛ كعبي نيامده اخراج شد دودستگي در بين هواداران نفت تهران در جريان ديدار

 

تفرقه بين هواداران نفت؛ كعبي نيامده اخراج شد 
 

دودستگي در بين هواداران نفت تهران در جريان ديدار برابر استيل‌آذين وجود داشت.


ديدار تيم‌هاي فوتبال نفت تهران و استيل‌آذين از ساعت 15 در ورزشگاه دستگردي تهران آغاز شد. 
قضاوت اين بازي که برعهده هدايت ممبيني بود و حدود 300 تماشاگر در ورزشگاه از نزديک مصاف دو تيم را تماشا مي‌کردند با نتيجه 2 بر 2 به پايان رسيد. 

* با توجه به اينکه بحث رفتن تيم نفت به اراک در اين روزها بسيار داغ است، اين موضوع روي حمايت هواداران نفت تهران هم تاثير گذاشته بود به گونه‌اي که تفرقه‌اي بين تماشاگران اين تيم به‌ وجود آمده بود و تعدادي از آنها با در دست داشتن دست نوشته‌هايي خود را اعضاي "کانون هوادران نفت استان مرکزي " معرفي کردند. تعداد اين تماشاگران بيشتر از دسته دوم بود. در مقابل هم تعدادي از هواداران نفتي هم با نوشتن بنر "ما براي آنکه نفت تهران ليگ برتري شود رنج دوران ديده‌ايم، خون‌ دل‌ها خورده‌ايم " و "تيم نفت تهران تماشاگر اراکي نمي‌خواهد " نفت را متعلق به تهران دانستند. 

* علي پروين، محمدرضا مهدوي، احمد ابراهيمي، مهدي مهدوي‌کيا و سياوش اکبرپور از روي سکوها و جايگاه ويژه اين مسابقه را تماشا مي‌کنند. 

* حسين کعبي که در دقيقه 75 وارد ميدان شده بود، زياد دوام نياورد و با يک تکل خطرناک در دقيقه 85 با کارت قرمز مستقيم داور روبرو و از زمين بازي اخراج شد. 

* پيش از آغاز بازي علي کريمي از استيل‌آذين به سمت نيمکت نفت تهران رفت و با کادر فني اين تيم صحبت کرد. در مقابل هم حسين آشنا به سمت نيمکت تيم حريف رفت و با استيلي‌ها خوش‌وبش کرد. 

* هواداران نفتي بين دو نيمه در سوگ امام حسين (ع) و يارانش به عزاداري پرداختند و در آغاز نيمه دوم با هم متحد شدند و تيم مورد علاقه خود را تشويق کردند. 

* در دقيقه 75 هنگامي که حسين کعبي براي تعويض و ورود به ترکيب استيل‌آذين در کنار زمين حضور داشت به سمت حسين فرکي، سرمربي تيم فوتبال نفت تهران رفت و از وي رخصت گرفت. 

* در پايان بازي هواداران استيل‌آذين به شدت به گل دوم نفت تهران معترض بودند و هنگامي که داوران قصد رفتن به سمت رختکن را داشتند با سردادن شعارهايي اعتراض خود را اعلام کردند. در همين راستا کادر فني استيل‌آذين هم اعتراض‌هايي را انجام داد. 

* علي کريمي که از نتايج استيل‌آذين به شدت ناراحت بود هنگام رفتن به سمت رختکن با صداي بلند گفت: "ما پس کي مي‌خواهيم ببريم؟ "

                                      با حرمله جدید باید چه کنیم
                                      با مردم نا امید باید چه کنیم
                                     گیرم یزید پست را هم کشتیم
                                     با این همه بایزید باید چه کنیم

            جانم فدای رهبر

پنج شنبه 2 دی 1389  5:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها