0

آرزوهاي محقق شده هاشمی و خاتمی توسط احمدي نژاد!

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

آرزوهاي محقق شده هاشمی و خاتمی توسط احمدي نژاد!

 

پنجشنبه 2 دي 1389 ۱۱ : ۳۰ ساعت
منبع : باشگاه خبرنگاران
نسخه قابل چاپ ارسال برای دیگران
پایگاه اطلاع رسانی صد خبر | sadkhabar.ir
آرزوهاي محقق شده هاشمی و خاتمی توسط احمدي نژاد!
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی هدفمند کردن یارانه‌ها را مدنظر قرار داد و گفت: آقای خاتمی موقعی که می‌خواستند دفتر خود را ترک کنند گفتند که آرزوی من این بود که پروژه هدفمند کردن یارانه‌ها را به اتمام برسانم، در حال حاضر احمدی‌نژاد به قول یکی از رسانه‌های خارجی آرزوی هاشمی و خاتمی را محقق کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، بیژن نوباوه ‌وطن نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی در نشستی با عنوان "جنگ نرم و رسانه" که از سوی کانون بانوان جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی برگزار شد با بیان این‌که نقطه ضعف دشمن، نقطه قوت ماست گفت: وقتی دشمن دید که روحانیت، ولایت فقیه، بسیج و همین بحث هدفمند کردن یارانه‌ها در کشور ما مورد توجه قرار گرفته است، سعی کرد از همان جا به ما حمله کند؛ بنابراین می‌توان گفت دقیقا نقاط ضعف آنها در مقابل نقطه‌ی قدرت ماست.


وی همچنین با اشاره به شهادت دکتر شهریاری اظهار داشت: سختی‌های چنین موضوعاتی بماند؛ اما ما وارد مرحله زیبای مبارزه شده‌ایم.


احمدی‌نژاد آرزوی هاشمی و خاتمی را محقق کرد


بیژن نوباوه در بخش دیگری از سخنانش، هدفمند کردن یارانه‌ها را مدنظر قرار داد و گفت: آقای خاتمی موقعی که می‌خواستند دفتر خود را ترک کنند گفتند که آرزوی من این بود که پروژه هدفمند کردن یارانه‌ها را به اتمام برسانم، در حال حاضر احمدی‌نژاد به قول یکی از رسانه‌های خارجی آرزوی هاشمی و خاتمی را محقق کرد. در حال حاضر نیز این مساله یک خواست ملی است امام (ره) این‌طور می‌خواست و ما هم این‌طور می‌خواهیم.


جمع‌ آوری 15 میلیون رای برای موسوی توسط آمریکائی‌ها


نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنانش، امام (ره) و رهبر معظم انقلاب را دو عامل پیروزی و کلیدی بر ورود در جنگ نرم ما علیه غربی‌ها برشمرد و گفت: غرب در فتنه 88 بسیار حساب شده عمل کرد، چنانچه یک موسسه آمریکایی در این راستا گفت ما برای آقای میرحسین موسوی از دو سه سایت 15 میلیون رای جمع کردیم، در حالی که آنها ادعا می‌کنند که در طی بیست سال گذشته تنها کشوری که نتوانسته‌اند ساختارهای آن را تغییر دهند، ایران بوده است.

 
 
پنج شنبه 2 دی 1389  1:59 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها