0

یک ویلای لوکس شناور و یا یک زیر دریایی

 
rezazare4
rezazare4
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : شهریور 1391 
تعداد پست ها : 2403
محل سکونت : یزد

یک ویلای لوکس شناور و یا یک زیر دریایی

 

 

یک ویلای لوکس شناور و یا یک زیر دریایی

گروه طراحی «Kleindienst» طرح جالب و منحصربفرد خود را در نماشیگاه قایق دبی ارائه کرد. طرح زیبای آنها که بیشتر به یک ویلای شناور با تمام امکانات لوکس شبیه است، با عنوان اسب دریایی شناور معرفی شده است. یک قایق بادبانی معاصر که تمام امکانات موجود اعم از اتاق خواب، حمام و … را به  صورت مدرن به نمایش گذاشته است. این کانسپت هوشمندانه و مهندسی شده، در دبی طراحی شده و از 42 واحد تشکیل شده است.

 

یک ویلای لوکس شناور و یا یک زیر دریایی

اتاق خواب اصلی و حمام با یک عقب نشینی، در بخش زیرین (منفی) سطح اصلی قرار گرفته، به طوری که این قسمت در عمق آب تعبیه شده و نمایی شفاف و بی نظیر از مرجان های دریایی در پیشخوان اتاق را به نمایش می گذارد.

 

ایده قرار گرفتن اتاق خواب در عمق آب و تماشای مناظر اقیانوس بسیار جسورانه و جالب است. امکانات یک خانه لوکس در این قایق تفریحی تکرار شده است. یک آشپزخانه با تمام امکانات و غذاخوری، پذیرایی و پنجره هایی که از سقف تا کف به صورت گسترده تعبیه شده تا منظره اقیانوس را  به نمایش بگذارد.

 

 
 

به گزارش گروه معماری آرل پارس ناز، زمانی که یک پنجره گسترده در یک طراحی دیده می شود، نور روز به خوبی فضا را پوشش می دهد. همچنین فضاهایی برای آفتاب گرفتن در ایوان، مینی بار، و جکوزی با کف شیشه ای در عرصه بالا قرار داده شده است. ساخت این پروژه تا پایان سال 2016 تخمین زده شده است.

 

طراحان پروژه گفته اند که این پروژه یک فرصت مناسب برای دبی، به عنوان یک سرمایه گذاری در سطح بین المللی است. این قایق فقط به اقامت در دبی محدود نیست و می تواند به بنادر و سواحل نزدیک خود حرکت کند. قطعاً چنین پروژه ای برای حرکت در  مقیاس بزرگتر هم در نظر گرفته شده است، ولی هزینه ساخت آن بیشتر از کانسپت اولیه است.

 

یک ویلای لوکس شناور و یا یک زیر دریایی
 

طراحان علت انتخاب اسب دریایی به عنوان اسم پروژه خود را به دلیل در حال انقراض بودن این گونه دریایی اعلام کرده اند. تعبیه مرجان های سطح زیر آب قایق هم برای حفظ این گونه و نگهداری از آنها به وجود آمده است.

 
جمعه 22 خرداد 1394  9:14 AM
تشکرات از این پست
mehdi0014
دسترسی سریع به انجمن ها