0

⚠ آیا مردم ایران به این خاطر انقلاب کردند!؟⚠

 
lovermohamad
lovermohamad
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 6840
محل سکونت : سوادکوه

⚠ آیا مردم ایران به این خاطر انقلاب کردند!؟⚠

آیا مردم ایران به این خاطر انقلاب کردند!؟
آیت‌الله علوی‌گرگانی ظهر امروز در دیدار با جمعی از پاسداران یگان امنیتی تهران، نیروی هوا و فضای ناجا و جمعی از سربازان با اشاره به اینکه خداوند از خلقت هستی هدف خاصی را دنبال کرده است، اظهار کرد: خداوند جهان هستی را برای انسان‌ها آفریده است.

 

وی خاطرنشان کرد: همه انسان‌ها باید با برنامه‌ریزی و مشخص کردن هدف خاصی زندگی کنند و از سوی دیگر اطاعت و بندگی از خداوند را در مسیر زندگی نباید فراموش کنند.

 

این مرجع تقلید با اشاره به اینکه حرمت قرآن کریم و مسجد را مردم باید حفظ کنند، گفت: متاسفانه در بسیاری از مواقع، نمازهایمان را با دقت نمی‌خوانیم یا حرمت قرآن کریم را حفظ نمی‌کنیم.

 

آیت‌الله علوی‌گرگانی تصریح کرد: برخی از انسان‌ها وابسته دنیا هستند و از انجام امور صالح و آخرت خود غافل شده‌اند و به نوعی خداوند و هدف از خلقتشان را فراموش کرده‌اند.

 

وی با اشاره به اینکه همه فعالیت‌ها باید با نام خداوند آغاز شود، گفت: امروز کشورهای مانند یمن و سوریه در جنگ هستند و جمهوری اسلامی ایران در آرامش و امنیت به سر می‌برند، از همین رو باید قدردان این نعمت باشیم.

 

این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: به تازگی برخی خواستار حضور زنان در ورزشگاه‌ها هستند که در پاسخ به این افراد باید گفت آیا مردم ایران انقلاب کرده‌اند تا بانوان در ورزشگاه‌ها حضور داشته باشند؟.

 

 

 فارس

💘نام زهرا مشتق از نام خداست
زینت کرسی و عرش کبریاست💘

http://s4.picofile.com/file/8182645092/GM_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B5_70502.gif تالارفناوری وعلوم نظامی وبلا من

💘علاج درد مشتاقان طبیب عام نشناسد
مگر لیلی کند درمان غم مجنون شیدا را💔
پنج شنبه 21 خرداد 1394  1:11 PM
تشکرات از این پست
mosadegh
mosadegh
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1388 
تعداد پست ها : 1778
محل سکونت : ایران

پاسخ به:⚠ آیا مردم ایران به این خاطر انقلاب کردند!؟⚠

یادشان گرامی باد.

مردانی را میگویم ،آنهایی که با پاهای خود راه را برای ساختن قدوم استوار این ملت در راه حمایت از ولایت و دفاع از وطن بر روی مین ها قدم زدند ،برخی رفتند و برخی ماندند تا درسی برای آیندگان باشد که این پاها هدیه های الهی است تا با آنها برای کار های خیر قدم باید برداشت

و

مردانی را میگویم که دستان خود را در جبهه های نبرد حق علیه باطل به آسمانها فرستادند تا در آخرت با بال بر فراز بهشت بر ما نظارت کنند و گفتند:

ما دستان خود را جا گذاشتیم تا کسی با دستان خود به بیت المال و حقوق پا برهنگان و فقرا دست اندازی نکند!!!

 

یادشان گرامی باد.

 

فسا-پسا

.تفکر از تخصص مهمتر است📌

پنج شنبه 21 خرداد 1394  1:24 PM
تشکرات از این پست
lovermohamad
دسترسی سریع به انجمن ها