0

حاتمی: از هواداران عذرخواهی می‌کنم، با جدیت دنبال جبران هستم

 
rezahaghighi97
rezahaghighi97
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : مهر 1390 
تعداد پست ها : 1980
محل سکونت : گیلان

حاتمی: از هواداران عذرخواهی می‌کنم، با جدیت دنبال جبران هستم

مدافع پرسپولیس گفت: از هواداران به این خاطر که انتظارات آنها را برآورده نکردیم عذرخواهی می‌کنم اما با توانایی‌هایی که دارم، می‌خواهم سال بعد جبران کنم.


بابک حاتمی افزود: با پرسپولیس یک سال دیگر قرارداد دارم اما امروز به باشگاه آمدم تا درباره وضعیتم برای فصل جدید و همچنین مسائل مالی صحبت کنم که جلسه خوبی هم بود.

وی ادامه داد: آقای نژادفلاح گفتند به امید خدا در هفته آینده شرایط به شکلی خواهد شد که پرداخت‌ها انجام شود و ما هم می‌توانیم سال را با روحیه‌ای خوب و انگیزه‌های جدید آغاز کنیم.

مدافع پرسپولیس درباره عملکرد خود در پرسپولیس و شرایط تیم خاطرنشان کرد: پرسپولیس تیم بسیار بزرگی است که کار در آن به خودی خود فشار زیادی را تحمیل می‌کند و وقتی فشارهای دیگری هم اضافه می‌شود، کار سنگین‌تر خواهد ‌شد. به هر حال اتفاقاتی مثل تغییر مدیر عامل، تغییر مربی و مسائل مالی، مواردی بودند که شخصا در نیم فصل دوم با آن برخورد داشتم. به عقیده خودم نتوانستم آنگونه که باید و شاید خودم را نشان دهم و خواسته هواداران را بر آورده کنم. می‌دانم انتظار آنها بالاتر بود و درست هم بود. از آنها عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم توقعات آنها را بر آورده کنم اما قطعا سطح توانایی من این نبود که دیدند و از همین حالا کار را با جدیت شروع کرده‌ام تا با کمک به پرسپولیس نظر آنها را جلب کنم.

حاتمی در ادامه در ارتباط با شرایط تیم در فصل آینده تصریح کرد: همه می‌دانند عوامل بسیار زیادی در موفقیت یک تیم دخیل است اما به طور کلی تیم خوبی داریم. جوانی و تجربه همزمان در تیم ما وجود دارد. بچه‌ها فوتبال خوبی بازی می‌کنند ولی یک مقدار هم اذیت شدیم و اگر شرایطی فراهم شود که همه از نظر فکری آزاد باشند قطعا یک پرسپولیس متفاوت در میادین حاضر خواهد شد. دوستی و همبستگی خوبی هم در تیم وجود دارد. شخصا از وقتی خودم آمدم، بزرگترهای تیم، نورمحمدی، بنگر، نوری و همه بازیکنان، خیلی لطف داشتند و کمک کردند تا با شرایط جدید وفق پیدا کنم.
 

چهارشنبه 20 خرداد 1394  11:38 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها