0

سارقان شرور و سابقه دار شهرستان های رشت و رودسر دستگیر شدند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

سارقان شرور و سابقه دار شهرستان های رشت و رودسر دستگیر شدند

رشت - ایرنا - ماموران نیروی انتظامی رشت و رودسر، سارقان شرور و سابقه دار این شهرستان ها را شناسایی و دستگیر کردند.

 

به گزارش عصر سه شنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، رییس پلیس امنیت عمومی استان گیلان از دستگیری یک شرور سابقه دار در رشت خبر داد.

سرهنگ سید رسول صمدی گفت : ماموران اداره مبارزه با اراذل و اوباش پلیس امنیت عمومی با شکایت های ارائه شده از سوی شهروندان شهر رشت در خصوص اقدامات مجرمانه فردی شرور که عرصه فعالیت را بر مردم تنگ کرده بود، با همکاری اداره عملیات ویژه در یک عملیات مشترک، موفق به شناسایی محل اختفای این متهم شده و با دستگیری او به اقدامات مجرمانه این فرد پایان دادند.

سرهنگ صمدی با بیان اینکه این متهم از اراذل و اوباش سابقه دار می باشد، افزود: علت دستگیری وی اخلال در نظم عمومی، درگیری، شرب خمر، ضرب و جرح عمومی، مزاحمت نوامیس و تهیه و توزیع مواد مخدر است.

سرهنگ صمدی از مردم خواست در صورت مشاهده افراد ناهنجار و قانون گریز، مراتب را با تلفن 110 به مرکز فوریت های پلیس اطلاع دهند.* کارآگاهان آگاهی سارق منازل مسکونی را با 9 فقره سرقت در شهرستان رشت دستگیر کردند

بنا به گزارش دیگری از واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، سرهنگ فرهاد فلاح کریمی رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل مسکونی در شهرستان رشت، تیم بررسی صحنه جرم و کارشناسان مبارزه با سرقت در بررسی آثار به جامانده در صحنه سرقت، سرنخی از یک سارق سابقه دار بدست آورده و او را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ فلاح کریمی با بیان اینکه سارق دستگیر شده در بازجویی به 9 فقره سرقت اعتراف کرد، بیان داشت: کارآگاهان در بازرسی از مخفیگاه متهم اموال مسروقه شامل دو دستگاه لپ تاپ، کنسول بازی، دو دستگاه دوربین دیجیتال، تلفن همراه، آلات موسیقی و ... کشف و در این راستا یک مالخر اموال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شد.* دستگیری سارق با سه فقره سرقت منزل در رودسر

واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان در گزارش دیگری به ایرنا، از دستگیری سارق حرفه ای و کشف سه فقره سرقت منزل در رودسر خبر داد.

سرهنگ رمضانعلی پورقاسم فرمانده انتظامی شهرستان رودسر در تشریح این خبر گفت: پس از وقوع چندین فقره سرقت منزل در چند روز گذشته، کارآگاهان پس از تحقیقات پلیسی، سر نخ هایی از رد پای یک سارق حرفه ای در خصوص این سرقت ها بدست آورده و پس از شناسایی مخفیگاه این متهم، او را در عملیاتی دستگیر کردند.

سرهنگ پورقاسم با بیان اینکه متهم در تحقیقات فنی و پلیسی به عمل آمده تاکنون به سه فقره سرقت منزل اعتراف کرده، بیان داشت: متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.

شهرستان رودسر در 75 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.ک/1

7294/2007

 

 
انتهای پیام /*

 

سه شنبه 19 خرداد 1394  6:34 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها