0

نبرد اسب آبی و کروکودیل غول‌پیکر بر سر گورخر +تصاویر

 
lovermohamad
lovermohamad
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 6840
محل سکونت : سوادکوه

نبرد اسب آبی و کروکودیل غول‌پیکر بر سر گورخر +تصاویر

نبرد اسب آبی و کروکودیل غول‌پیکر بر سر گورخر +تصاویر به نقل از فرارو، در پارک ملی کروگر آفریقای جنوبی اتفاقات بسیار جالبی رخ می‌دهد، اما این اتفاق در نوع خود جالب است. کروکدیل آن‌قدر غول‌پیکر است که نزدیک شدن به آن برای هر حیوانی به منزله مرگ است ولی اسب آبی شجاع به دنبال شکار کروکدیل است.


شیرها شاید شجاعت درگیری با کروکدیل‌ها را داشته باشند اما اسب آبی عظیم‌الجثه می‌خواهد نشان دهد که چیزی از شیرها کم ندارد. اسب آبی مادر دید که کروکدیل غول‌پیکر نزدیک فرزندش می‌شود، بنابراین تصمیم گرفت تا مادرانه برای فرزندش بجنگد. آرواره اسب آبی بسیار قدرتمند است و سعی کرد تا کروکدیل را با آن گاز بگیرد اما شلیک آرواره‌اش تنها چند سانتی‌متر خطا رفت. پس از کمی درگیری کروکدیل مسیر خود را تغییر داد و پیش چند کروکدیل دیگر بازگشت. البته شاید دلیلش این بوده که کروکدیل گرسنه نبوده است. زمانی که کروکدیل با شکار خود پیش دوستانش رفت، آن‌ها نیز به گورخر امان ندانند و دلی از عزا درآوردند.

عکاس حیات وحش «رِناتا اِوالد» تصاویری بی‌نظیر از این اتفاق را ثبت کرده است. او زمانی کروکدیل را دید که سر گورخر را حمل می‌کرد و فکر می‌کرد که قرار است کروکدیل پیش لاشه گورخر برود، اما اتفاقات بعد از آن رناتا را کامل شگفت‌زده کرد.

رناتا می‌گوید: «اسب آبی آن‌قدر عصبانی بود که من فکر کردم الآن کروکدیل را به دو نیم تقسیم خواهد کرد. اما کروکدیل خیلی چابک بود و سریع واکنش نشان داد و تصمیم گرفت سریع‌تر برود. نزدیک بود اسب آبی گردن کروکدیل را گاز بگیرد و آن را شکار کند.»

 


💘نام زهرا مشتق از نام خداست
زینت کرسی و عرش کبریاست💘

http://s4.picofile.com/file/8182645092/GM_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B5_70502.gif تالارفناوری وعلوم نظامی وبلا من

💘علاج درد مشتاقان طبیب عام نشناسد
مگر لیلی کند درمان غم مجنون شیدا را💔
سه شنبه 19 خرداد 1394  9:41 AM
تشکرات از این پست
mehdi0014
دسترسی سریع به انجمن ها