0

فیلم «شهید همت» نهایی شد

 
Lovermohamad
Lovermohamad
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 6840
محل سکونت : سوادکوه

فیلم «شهید همت» نهایی شد

فیلم «شهید همت» نهایی شد
روح‌الله سهرابی در این باره گفت: در این راستا با دعوت از چند نویسنده، فیلمنامه‌هایی در حال نوشته شدن است تا پس از آن به بررسی و ساخت آن فیلم‌ها اقدام کنیم.

وی افزود: یکی از اقدامات دیگر انجمن با موضوع پرداختن به موضوع تکفیری‌ها و گروه داعش و ساخت فیلم سینمایی «طاعون» است که قرار شده در این فیلم از زاویه نگاه جدیدی این گرو‌ه‌ها به تصویر کشیده شوند و به تولید این فیلم سینمایی به چشم یک پروژه ملی نگاه می‌شود.

به گزارش مشرق، سهرابی اضافه کرد: نویسندگی این فیلم سینمایی که پس از اتفاقات اخیر در سوریه شروع شده را پرویز شیخ‌طادی برعهده دارد که در ادامه کار به «امپراتوری جهنم» تغییر نام داد. انجمن سینمایی انقلاب و دفاع‌مقدس تمام تلاش خود را به خرج داده تا کار تولید این اثر به تهیه‌کنندگی محمد خزایی در سال جاری آغاز و برای حضور در جشنواره امسال آماده شود.

قائم‌مقام انجمن سینمای انقلاب و دفاع‌مقدس گفت: در حال حاضر پیش‌تولید این فیلم در حال انجام است و فیلمنامه آن تا حدود زیادی آماده شده و پس از بازنویسی و اصلاح ایرادات وارد شده قرار است با مشارکت سازمان سینمایی تولید ‌شود.

وی یادآور شد: پروژه دیگر انجمن و از مهم‌ترین آنها فیلم سینمایی «شهید همت» است که ساخت آن نهایی شده و تنها ملاحظاتی بر آن وارد شده که در صورت تامین منابع مالی و جذب مشارکت ارگان‌ها کار پیش‌تولید آن به سرعت شروع می‌شود.

💘نام زهرا مشتق از نام خداست
زینت کرسی و عرش کبریاست💘

http://s4.picofile.com/file/8182645092/GM_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B5_70502.gif تالارفناوری وعلوم نظامی وبلا من

💘علاج درد مشتاقان طبیب عام نشناسد
مگر لیلی کند درمان غم مجنون شیدا را💔
دوشنبه 11 خرداد 1394  12:47 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها