0

مشکل پل فردیس رافراموش نکنید!+تصاویر

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مشکل پل فردیس رافراموش نکنید!+تصاویر

 

چهارشنبه 1 دي 1389 ۱۷ : ۰۳ ساعت
منبع : بولتن
نسخه قابل چاپ ارسال برای دیگران
پایگاه اطلاع رسانی صد خبر | sadkhabar.ir
هیات دولت و مسوولان استان البرز انتظار میلیون ها مسافر را برآورده سازند؛
مشکل پل فردیس رافراموش نکنید!+تصاویر
برخی از طرح های مصوب استان ها و شهرستان ها به علت زمان بر بودن هنوز نهایی نشده و یا در مراحل اجرایی و تکمیل قرار دارند ...

 

 به گزارش بولتن نیوز، برخی از طرح های مصوب استان ها و شهرستان ها به علت زمان بر بودن هنوز نهایی نشده و یا در مراحل اجرایی و تکمیل قرار دارند  .

و لازم است که برخی طرح های نیمه تمام یا تکمیل شده ای که نیازمند اصلاح هستند در دستور کار قرار گیرند تا هر چه سریعتر اشکالات و نارسایی های موجود برطرف شود و رفاه مردم مناطق را بهتر کند.

 یکی از این اولویت ها در استان البرز و شهرستان کرج، مشکل قدیمی پل فردیس در شهرستان کرج است که حل آن در زمره مصوبات سفر اول استانی دولت به این شهر مطرح شده بود، امامتاسفانه تاکنون حل نشده باقی مانده است.

  عموم ساکنان شهر کرج ،مسافرانی که ازمحورهای شمالی کشور رشت ، قزوین ، چالوس ،زنجان تبریز ارومیه اردبیل و... تردد می کنند به مشکلات مربوط به راه بندان های منتهی به پل فردیس واقفند و در حالی که سفرمردم  از رشت تا کرج سه ساعته انجام می شود اما از کرج تا تهران گاه بین 1 تا 3 ساعت زمان می برد و وقت و سوخت قابل توجهی را هدر می دهد.

آخرین مورد راه بندان های چند ساعته حاشیه پل فردیس، در ایام تعطیلات تاسوعا وعاشورا اتفاق افتاد  که هزاران نفر هرکدام چندین ساعت گرفتار این ترافیک شدند.

 

رئیس جمهور چند سال پیش، شخصا دستور اجرای طرحی برای حل مشکل پل فردیس را صادر کرد تا در یک مهلت 2ماهه تهیه واجرا شود. اما از آن موقع تا امروز مسافران محور کرج قزوین و محورهای غرب و شمال غرب و شمال در انتظار حل این مشکل هستند و در آغاز ششمین سال ریاست جمهوری ایشان، هنوز مردم ساعت ها در راه بندان های محورهای منتهی به پل فردیس گرفتارهستند.

طرحی که قرار بود 2 ماهه حل شود تا امروز حل نشده باقی مانده است. لذا اکنون جا دارد یاد آوری کنیم که به مسوولين ياد آوري كنيم، مشکل پل فردیس را فراموش نکنند.

 مسوولان استان البرز و شهر کرج نیز باید یکی از فوری ترین اولویت های کاری خود را ساماندهی پل فردیس تعریف کنند زیرا هم مردم کرج، هشتگرد و قزوین و هم مسافران شهرهای غربی و شمالی کشور انتظار دارند که مسافرت روانی را داشته باشند و بی شک ساماندهی پل فردیس، میلیون ها ساعت اتلاف وقت روزانه و صرف هزینه های سوخت و استهلاک خودرو و اعصاب مردم را کاهش خواهد داد.

 برای پایتخت کشور و شهرهای اطراف آن نیز شایسته نیست که با چنین راه بندان هایی مواجه شود به خصوص آن که بسیاری از کارمندان و کارگران، هر روز از شهرهای غربی تهران به پایتخت سفر می کنند و لازم است که این مشکل هر چه سریعتر ساماندهی شود.نظرات کاربران
 
 
چهارشنبه 1 دی 1389  9:35 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها