0

ابراز نگرانی پاپ از وضعیت مسلمانان «روهنگیا»

Lovermohamad
Lovermohamad
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 6840

پاپ فرانسیس، رهبر مسیحیان کاتولیک جهان، از وضعیت مسلمانانی که به دنبال ظلم و ستم بوداییان میانمار این کشور را ترک کرده و هم‌اکنون نیز در میان دریا با خطر مرگ دست‌وپنجه نرم می‌کنند، شدیدا ابراز نگرانی کرد

. پاپ فرانسیس، رهبر مسیحیان کاتولیک جهان، از وضعیت مسلمانانی که به دنبال ظلم و ستم بوداییان میانمار این کشور را ترک کرده و هم‌اکنون نیز در میان دریا با خطر مرگ دست‌وپنجه نرم می‌کنند، شدیدا ابراز نگرانی کرد.

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان، دیروز یکشنبه، 3 خرداد، طی مراسم «دعای آنجلس» در میدان «سن پیتر» واتیکان خطاب به مردم اذعان داشت: من هم‌اکنون وضعیت آوارگان مسلمان روهینگیایی را که در خلیج بنگال و دریای «آندامان» سرگردان مانده‌اند با دلسوزی پیگیری می‌کنم.

رهبر مسیحیان کاتولیک جهان، همچنین ضمن اشاره به فرار مسلمانان از میانمار به دلیل تبعیض نژادی در این کشور، افزود: از تلاش کشورها برای یاری‌رسانی به این آوارگان که با خطرات و مشکلات زیادی مواجه شده‌اند، صمیمانه استقبال می‌کنیم. از جامعه‌ بین‌المللی نیز خواستار ارسال کمک‌های بشردوستانه به این آوارگان مسلمان هستیم

منبع;/ایکنا

💘نام زهرا مشتق از نام خداست
زینت کرسی و عرش کبریاست💘

http://s4.picofile.com/file/8182645092/GM_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B5_70502.gif تالارفناوری وعلوم نظامی وبلا من

💘علاج درد مشتاقان طبیب عام نشناسد
مگر لیلی کند درمان غم مجنون شیدا را💔
سه شنبه 5 خرداد 1394  9:34 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها