0

تکفیر شیعه با هدف تفرقه افکنی + فیلم

 
lovermohamad
lovermohamad
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 6840
محل سکونت : سوادکوه

تکفیر شیعه با هدف تفرقه افکنی + فیلم

 

تکفیر شیعه با هدف تفرقه افکنی + فیلم

 

"تفرقه" بسته به طرفین آن و بسته به موضوعی که هدف قرار می دهد میزان تخریبش متفاوت است. اگر هدف تفرقه، اسلام باشد و طرفین آن شیعه و سنی باشد می توان آنرا جزء مخرب ترین موارد تفرقه دانست

 

. ، "تفرقه" ترفند قدیمی اما پرکاربردی است که شاید بتوان گفت یکی از مخرب ترین عوامل نابودی جوامع به شمار می رود. "تفرقه" بسته به طرفین آن و بسته به موضوعی که هدف قرار می دهد میزان تخریبش متفاوت است. اگر هدف تفرقه، اسلام باشد و طرفین آن شیعه و سنی باشد می توان آنرا جزء مخرب ترین موارد تفرقه دانست.

ایجاد اختلاف و دوگانگی در بین امت اسلامی از ابتدای تاریخ 1400 ساله اسلام ضربات جبران ناپذیری را بر پیکره امت اسلامی وارد کرده است. در دوران فعلی هم بطور کاملا آشکار می بینیم که همین اختلاف بین شیعه و سنی چطور توانسته خون وخون ریزی را در بین مسلمانان به راه بیاندازد تا جایی که از آن به جنگ نیابتی استکبار با مسلمانان نام برده می شود.

در دوره ی حال حاضر که دوره جنگ رسانه ای نامیده می شود مقدار زیادی از اجرای این ترفند به عهده رسانه ها گذاشته شده است و می بینیم که بسیار راحت تر و عمیق تر این موضوع پیگیری می شود.

مهمترین رسانه هایی که تفرقه اندازی را رسالت خود قرار داده اند رسانه های متعلق به وهابیت است. که اصل بنای خود را در تکفیر شیعه و حتی تفکرات مخالف خود در بین اهل سنت قرار داده اند.

در این بین شبکه وهابی کلمه تلاش زیادی در جهت تکفیر شیعه انجام می دهد بعد از اظهار نظر اخیر "شیخ عبدالفتاح خدمتی" مدیر این شبکه که مدعی شده بود شیعه از اسلام بیرون است! اینبار پا را فراتر گذاشته و ادعا کرده « در نظریات اسلامی غلط است که گفته شود نظر شیعه این است و نظر اهل سنت آن است اصلا نباید شیعه و سنی را در دو کفه قرار داد چرا که شیعه فرقه ضاله بوده و طرفداری ندارد که بخواهد در کنار اهل سنت در کفه معادل آن قرار گیرد».

در خبری که پیش از این با عنوان "شیعه از اسلام بیرون است" نوشته شده بود به اعتراف شیخ الازهر در مورد به رسمیت شناختن مذهب شیعه پرداخته بودیم و اینک تنها به این نکته بسنده می کنیم که برخلاف ادعای این شیخ تندرو، وهابیت چنان جایگاه متزلزلی دارد که نه تنها عقاید باطلشان خریدار چندانی ندارد بلکه علمای برجسته اهل سنت مثل مولوی عبدالرحمن سربازی، نسبت به روحیات تکفیری این قشر تندرو هشدار داده و آنرا خطری برای پیکره اسلام می دانند.

خیلی از کارشناسان معتقدند همین روحیات تکفیری است که سبب کشتار بین مسلمین شده و فاجعه های بزرگ انسانی را در جهان رقم زده است. وقتی به صراحت یک کارشناس وهابی، مذهب شیعه را ضاله خوانده و آنرا داخل در مذاهب اسلامی حساب نمی کند آیا می شود فرض کرد که این دسته تندرو برای جان و مال و ناموس مسلمین ارزشی قائل است؟ و آیا هدفی جز تحریک گروه های مختلف مسلمین علیه یکدیگر دارند؟! تصویر/ سخنان مولوی عبدالرحمن سربازی درباره خطر وهابیت

ویدئو/ تکفیر شیعیه توسط مدیر شبکه وهابی کلمه ـ دانلود

 

http://media.jamnews.ir/dini/tafraghe2_flv.flv

💘نام زهرا مشتق از نام خداست
زینت کرسی و عرش کبریاست💘

http://s4.picofile.com/file/8182645092/GM_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B5_70502.gif تالارفناوری وعلوم نظامی وبلا من

💘علاج درد مشتاقان طبیب عام نشناسد
مگر لیلی کند درمان غم مجنون شیدا را💔
دوشنبه 4 خرداد 1394  8:43 AM
تشکرات از این پست
salma57 Lovermohamad
دسترسی سریع به انجمن ها