0

باراک اوباما بالاخره به توییتر پیوست!

lovermohamad
lovermohamad
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 6840

باراک اوباما

باراک اوباما رئیس جمهور ایالات متحده روز دوشنبه ۱۸ می اولین پیام خود را در شبکه توییتر قرار داد. خبرها حاکی از آن است که وی این کار را با استفاده از یک دستگاه گوشی آیفون که به کاخ سفید تعلق دارد، انجام داده تا از لحاظ امنیتی مشکلی نداشته باشد.

کاخ سفید بلافاصله این خبر را تایید کرد و گفت باراک اوباما حساب کاربری شخصی خود را با نام @POTUS راه اندازی کرده است. متن توییت اوباما به شرح زیر می‌باشد:

سلام توییتر! منم، باراک. بالاخره پس از ۶ سال به من اجازه دادند تا حساب کاربری خودم را داشته باشم. رئیس جمهور اوباما @POTUS ۱۸ می ۲۰۱۵

Hello, Twitter! It's Barack. Really! Six years in, they're finally giving me my own account.
— President Obama (@POTUS) May 18, 2015

حتما به یاد دارید که اوباما در سال ۲۰۱۳ گفته بود که اجازه استفاده از آیفون را ندارد، به همین خاطر از گوشی بلک بری استفاده می‌ کند. همان طور که می‌دانید زیر‌ساخت گوشی‌ های بلک بری به قدری ایمن و پایدار است که علی‌رغم عرضه محصولات جدید، دولت امریکا ترجیح داده همچنان از این گوشی‌ ها استفاده نماید.

اگرچه اوباما از مدت‌ ها پیش به حساب‌ های کاربری @BarackObama و @WhiteHouse دسترسی داشته، ولیکن عموما هر دو آن حساب‌ ها توسط کارکنان کاخ سفید مدیریت می‌شده است.

به گفته اوباما @POTUS حساب کاربری شخصی اوست، هرچند Alex Wall معاون بخش فعالیت‌ های اینترنتی کاخ سفید در این باره می‌گوید: این حساب کاربری به نسل‌ های بعدی منتقل خواهد شد.

به نظر شما واکنش عموم مردم نسبت به این اقدام اوباما چیست؟ آیا حریم خصوصی اوباما در فضای مجازی حفظ خواهد شد؟

منبع:appleinsider.com
💘نام زهرا مشتق از نام خداست
زینت کرسی و عرش کبریاست💘

http://s4.picofile.com/file/8182645092/GM_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B5_70502.gif تالارفناوری وعلوم نظامی وبلا من

💘علاج درد مشتاقان طبیب عام نشناسد
مگر لیلی کند درمان غم مجنون شیدا را💔
دوشنبه 4 خرداد 1394  7:56 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها