0

ایموجی های جدید به گوشی‌های شما اضافه خواهد شد

 
ria1365
ria1365
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 7868

ایموجی های جدید به گوشی‌های شما اضافه خواهد شد

 

 

سازمان Unicode Consortium رسما اعلام کرده است که در سال آینده 38 ایموجی جدید اضافه خواهد کرد.

اگر شما آن دسته از افراد برون‌گرا هستید که برای ابراز احساسات و حالات مختلف خود وجود «ایموجی» (emoji) را بسیار ضروری می‌دانند، خبر خوشی برایتان داریم. قرار است در سال آینده 38 ایموجی جدید به لیست ایموجی‌های گوشی شما اضافه شود. سازمان Unicode Consortium اعلام کرده است که قصد دارد در خرداد ماه سال آینده 38 ایموجی جدید به فهرست بزرگ شکلک‌های متن بیافزاید.
سازمان Unicode Consortium، سازمانی غیر انتفاعی است که خود را وقف توسعه‌ی استانداردهای Unicode کرده است. این سازمان که در شهر کالیفرنیای آمریکا واقع شده، تمام ایموجی‌های گوشی‌های هوشمند را طراحی کرده است. شرکت‌های تولید کننده‌ی گوشی‌های هوشمند هم از میان ایموجی‌های طراحی شده نمونه‌های مورد نظرشان را برای محصول خود انتخاب می‌کنند. بنابراین ممکن است بعضی از ایموجی‌هایی که توسط این سازمان طراحی شده در گوشی شما موجود نباشد.


بعضی از این ایموجی‌های جدید شامل یک دست در حال گرفتن سلفی، بالا انداختن شانه (این ایموجی با این آیکون  ¯\_(ツ)_/¯ محبوب شده بود)، دستی با انگشت‌های گره خورده (این حالت انگشت‌ها در فرهنگ عام به معنی دعا کردن یا امیدوار بودن است) و تعداد زیادی از شکلک‌های غذا و حیوانات می‌شود.
در گزارش‌های یاهو آمده است که این شکلک‌های جدید به دلایلی از قبیل تقاضاهای کاربران اینترنت و پر کردن جاهای خالی در ایموجی‌های موجود طراحی شده‌اند.
منبعDigitaltrends

 

     Android iOS , Windowsphone , Symbian , JavaMobile Review ,Learning

دوشنبه 4 خرداد 1394  1:29 AM
تشکرات از این پست
lovermohamad
دسترسی سریع به انجمن ها