0

مجرمِ پزشك نما دستگير شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مجرمِ پزشك نما دستگير شد

مجرمِ پزشك نما دستگير شد
گروه استان ها – رئيس پليس آگاهي استان كرمان گفت: فردي كه خود را پزشك جا زده بود و در محيطي غير بهداشتي اعمال غيرقانوني انجام مي داد، سرانجام دستگير شد.
 
 

به گزارش پايگاه خبري پليس ، سرهنگ "حسن پور" با اعلام خبر بازداشت متهمي پزشك نما كه در يكي از محله هاي جنوب شهر كرمان اقدام به طبابت و انجام كار هاي غير قانوني مي كرد، گفت: اين بهيار سال 1369 به دلايل مختلفي از كار بر كنار شده و پس از آن اتفاق تا كنون به صورت پنهاني در حال فعاليت بوده است.

وي درمان مجروحان نزاع هاي خياباني و مداواي اشرار را يكي از چندين جرم اين مجرم سالخورده عنوان كرد و افزود: ختنه كودكان، سوراخ كردن گوش، معاينات عمومي و چندين و چند عمل ديگر بدون رعايت اصول بهداشتي و پزشكي در مكان مذكور انجام مي شده است و اين مجرم جان هزاران نفر را در اين مدت به خطر انداخته است.

حسن پور بيان داشت: ماموران در بازرسي از محل نيز ابزار متعدد انجام عمل هاي پزشكي و دارو هايي كه عمدتا تاريخ گذشته بودند كشف کردند.

رئيس پليس آگاهي استان با بيان اين مساله كه پرونده علاوه بر شاكي خصوص شاكي دولتي نيز دارد، تاكيد كرد: همشهريان عزيز چنان چه از فرد مذكور شكايتي دارند با مراجعه به پليس آگاهي شكايت خود را ثبت كنند و پليس را در جريان جزئيات بيشتر ماجرا قرار دهند.

انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

 

یک شنبه 3 خرداد 1394  8:53 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها