0

بشارات جدید دکتر محمود احمدی نژاد در خصوص نزدیک بودن ظهور

esfahaniran88
esfahaniran88
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 2290

بشارات جدید دکتر محمود احمدی نژاد در خصوص نزدیک بودن ظهور

* در طول تاريخ شيطان به دنبال اين بوده است كه از تولد امام از ظهور امام و از رساندن بشريت به قله كمال جلوگيري بكند

* همه همت شياطين متمركز بر غافل كردن بشر از امام و امام عصر بوده است

* همه جهان به سرعت براي استقبال از امام آماده مي شود

* بزرگترين مانع در برابر ظهور، مستكبرين به سركردگي دولت آمريكا است

* رژيم صهيونيستي اشتباه خود را تكرار كند توسط ملت هاي منطقه ريشه كن خواهد شد

* رمز ماندگاري وحدت و هوشياري در برابر دشمنان است

* علت سفرهای پی در پی دکتر احمدی نژاد به سوریه چیست؟

* اگر ملت ايران دوام بياورد حركت خود را به حركت جهاني امام عصر (عج) خواهد رساند

* انشاءالله به‌زودي جشن نابودي استكبار را برپا مي‌كنيد و اين وعده خداوند است

* بسيار بسيار اميدواريم كه به‌زودي چشم عالم به چهره الهي امام عصر (عج) منور شود.

سخنراني رييس‌جمهور در جمع مردم استان خراسان جنوبي 

* در طول تاريخ شيطان به دنبال اين بوده است كه از تولد امام از ظهور امام و از رساندن بشريت به قله كمال جلوگيري بكند

* همه همت شياطين متمركز بر غافل كردن بشر از امام و امام عصر بوده است 

عزيزان من روز شهادت امام عسگري و آستانه امامت حضرت ولي عصر (عج ) است مي خواهم يك مطلبي را در همين رابطه با شما درميان بگذارم...

همه شما شرايط امام عسگري (ع) را به خاطر داريد يكي از سخت ترين شرايط بر امام عسگري گذشته است. در محاصره ارتش ها و نظاميان و در سخت گيري كم نظير و بسيار شديد همه ارتباطات امام تحت كنترل است حتي ارتباطات خانوادگي امام چرا چنين است؟ علت براي شما روشن است. طاغوت ها، مستكبران، فاسد ها، قلدرها، ضد بشرها و ضد عدالت ها، خودخواه ها، اينها از تولد و ظهور پايه گذار عدالت و منجي حقيقي بشريت به شدت نگران بودند همه اين محاصره ها و سخت گيري ها براي اين بوده است كه نسل را قطع بكنند و از تولد امام جلوگيري بكنند در طول تاريخ فاسدها و مترفين و قلدرها با همين تفكر در برابر انبياء ا لهي ايستاده اند در برابر مسلحان و امامان صف آرايي كردند.

داستان حضرت موسي را داريد داستان حضرت عيسي را داريد داستان حضرت ابراهيم را و همه پيامبران را.

داستان عاشورا را به خوبي به خاطر داريد به دنبال اين بوده اند كه نسلي از امام باقي نماند كودك شش ساله و شش ماهه پير و جوان را همه را از دم تيغ گذراندند.

در طول تاريخ شيطان به دنبال اين بوده است كه از تولد امام از ظهور امام و از رساندن بشريت به قله كمال جلوگيري بكند. همه همت شياطين متمركز بر غافل كردن بشر از امام و امام عصر بوده است.

و در نقطه مقابل همه پيامبران همه مصلحان بشر را بشارت به امام داده اند و او را به سمت امام هدايت كرده اند.

اگر حاكميت امام عصر نباشد اگر آن حكومت جهاني محقق نشود، اگر عدالت جهانگير نشود همه خلقت بشر همه بعثت انبياء بلاوجه و بي ثمر است زير سوال خواهد بود همه آمده اند تا مقدمات امامت امام مقدمات حاكميت امام مقدمات برپايي عدالت و به واسطه آن مقدمه شكوفايي حقيقي انسان را فراهم كنند.

و در نقطه مقابل مستكبران به فرماندهي شيطان و شياطين دربرابر اين حركت انبياء صف آرايي كرده اند.

شايد يكي از علت هاي اصلي غيبت طولاني امام اين باشد كه اگر امام در طول اين مدت حاضر و ناظر بودند مستكبران همان شرايط عاشورا را و همان شرايطي را كه بر ساير ائمه (ع) وپيامبران الهي تحميل كردند، تحميل مي كردند و جان امام در خطر بود.

عزيزان من!

در طول تاريخ، بزرگان ما همه سختي ها را، همه تلخي ها را به ياد شيريني ظهور و حاكميت امام، تحمل كرده اند و ما را به او وعده و بشارت داده اند. امام عصاره هستي است. بقيه الله است يعني باقي مانده در دست خدا، براي برپايي عدالت و شكوفايي حقيقي انسانها.

امام، امام همه هستي است. همه موجودات عالم وابسته به امامند، امام واسطه فيض خداست. حلقه اتصال بين زمين و عالم خلقت با خداي متعال است. تجلي كامل و اكمل خداست يعني همه اسماء الهي در وجود امام متجلي است، اسم حلم خدا، اسم حكمت خدا و قدرت خدا و رأفت خدا و عفو خدا و هزار اسم الهي در وجود امام متولي است. امام وارث همه انبياست وارث همه اوليا است. امام تجلي پيامبر است و تجلي امير المومنين است. تجلي امام مجتبي و حسين بن علي و تجلي يازده امام و همه پيامبران از آدم تا خاتم است. او دست قدرت خدا براي ريشه كني مستكبران و ظالمان ظلم و بي عدالتي و برپايي عدالت و ارزش هاي الهي است. 

* همه جهان به سرعت براي استقبال از امام آماده مي شود

* بزرگترين مانع در برابر ظهور، مستكبرين به سركردگي دولت آمريكا است 

... مي خواهم به شما بشارت بدهم در طول تاريخ همه آمده اند و مقدمه را فراهم كنند. اما بدانيد به لطف خدا امروز حركت آخر آغاز شده است و ما و ملت ايران در متن انقلاب جهاني زندگي مي كنيم و حركت مي كنيم. انقلاب اسلامي بخشي از انقلاب جهاني است. در متن انقلاب جهاني است. هدفش انقلاب جهاني است. هدفش محيا كردن مقدمات ظهور آخرين است. امروز عزيزان من، همه جهان به سرعت براي استقبال از امام آماده مي شود. امروز نام امام، ياد امام، مطالبه حقيقت، مطالبه عدالت، مطالبه يكتاپرستي، به سرعت به مطالبه جهاني تبديل مي شود.

جبهه شياطين، به سركردگي استكبار و آمريكا به عنوان مهمترين مانع در برابر حكومت جهاني به لطف خدا در حال افول و نزول و اضمحلال هستند. نگاه كنيد شرايط جهاني را من يك جايي عرض كردم بزرگترين مانع در برابر ظهور، مستكبرين به سركردگي دولت آمريكا است. يكي از دوستان سوال كرد، جطور مي گويي اين مهمترين وبزرگترين مانع است گفتم: نگاه كنيد به رفتار اين جرثومه ببنيد چطور عمل كرده است و براي منحرف كردن اذهان بشريت از خدا، از پيامبران، از اخلاق و از ارزش هاي الهي و از ياد امام كه تجلي همه اين ارزش هاست چگونه عمل مي كند. براي منعطف كردن دلها و انديشه هاي بشريت به دنيا و ارزش هاي پست دنيايي و خواسته هاي دنيايي جقدر گسترده و قوي و موثر عمل مي كند. چطور در طول 100 سال به اندازه همه تاريخ بشر و بيش از كل تاريخ بشر جنايت كرده اند و آدم كشته اند، فساد برپا كرده اند و بي عدالت كرده اند. ببينيد براي تخريب فرهنگ ملتها چه مي كنند. گسترده ترين هجوم فرهنگي تاريخ به دست اينها انجام شده است. گسترده ترين تخريب فرهنگي در طول تاريخ به دست اينها انجام شده است، گسترده ترين كشتار ملت ها به دست اينها انجام شده است، گسترده ترين فساد اقتصادي به دست اينها انجام شده است.

هواپرستي را خودخواهي را آنقدر بزك كرده اند، آنقدر تزيين كرده اند و در بسته بندي هاي زيبا در دنيا منتشر كرده اند كه بسياري از متديينين را هم فريب داده اند.

همه همت مستكبرين اين است و متمركز بر اين است كه ذهن و دل ملت ها از تنها حقيقت جاري در عالم يعني وجود امام، وجود امام عصر و آرمان حكومت جهاني منفعل و منحرف بشود.

در طول تاريخ مانعي بزرگ تر از اين ها دربرابر حركت انبياء در برابر حركت امام و در برابر حركت موحدان وجود نداشته است.

... كجا در طول تاريخ اين جنايات و دروغپردازي ها و تخريب فرهنگي و غارت ها اتفاق افتاده است اينها بزرگترين مانع هستند اينها حتي براي اينكه ذهن ها را از حكومت جهاني منحرف كنند شعار نظم نوين جهاني را داده اند.

... حالا من مي خواهم به شما بشارت بدهم عزيزان من به فضل الهي آنها به پايان راه و نقطه آخر خط رسيده اند آنها در بن بست كاملا هستند به هر دري مي زنند با بن بست مواجه مي شوند.

* رژيم صهيونيستي اشتباه خود را تكرار كند توسط ملت هاي منطقه ريشه كن خواهد شد 

(احمدی نژاد پیاپی برای متحد و هماهنگ کردن جبهه ضد صهیونیستی در منطقه به سوریه وکشورهای دیگر سفر می کند ، او در حالی که اسرائیل را از دست زدن به هرگونه حماقتی برحذر داشت ، با فرمانی شجاعانه از ملتهای منطقه و گروههای مقاومت خواست تا آماده باشند در صورت هرگونه حماقت اسرائیل کار این رژیم خبیث را یکسره سازند!  این اقدامات شجاعانه احمدی نژاد در این لحظات حساس شما را به یاد کدام یک از شخصیتهای محبوب و قاطع عصر ظهور می اندازد؟) 

دارند رژيم صهيونيستي را تحريك مي كنند اين جنايتكاران را وسوسه مي كنند كه مجددا به كشورهاي همسايه‌اش تجاوز كند. من زنگ زدم به روساي جمهور كشورهاي اطراف رژيم صهيونيستي سوال كردم چه خبر اوضاع چطور است آنها توضيح داند كه آماده هستيم من به آنها عرض كردم گفتم آماده باشيد خودتان را مجهز كنيد ما دنبال اين حرفها نيستيم اميدواريم كه آنها وسوسه نشوند چنين اشتباهي را مرتكب نشودند اما آماده باشيد اگر يك بار ديگر اين جنايتكارها مرتكب خطا شدند كارشان را تمام كنيد و آنها را ريشه كن بكنيد.

من اينجا اعلام مي كنم آن چيزي كه از منطقه و ملت هاي منطقه مي فهمم از اردن سوريه و لبنان و فلسطين و مصر و ساير كشورهاي اطراف اين جنايتكارها مي فهمم اين است كه اگر خداي نكرده آنها دوباره دچار آن اشتباه بشوند اين دفعه ديگر ملت هاي منطقه دمار از روزگار آنها درخواهند آورد. 

* رمز ماندگاري وحدت و هوشياري در برابر دشمنان است

عزيزان من رمز ماندگار ما حفظ وحدت همدلي بيداري و هوشياري در برابر دشمن است دلدادن به خط ولايت و امامت است اين ايران را بيمه مي كند اين رمز نجات بشريت است؛ اين كلمه رمز قيام آخرين است اين كلمه رمز آخرين عمليات عليه مستكبران است اين كلمه رمز برپايي عدالت و يگانه پرستي در جهان است اين رابايد حفظ كنيم ايران را بسازيم.

* اگر ملت ايران دوام بياورد حركت خود را به حركت جهاني امام عصر (عج) خواهد رساند

* انشاءالله به‌زودي جشن نابودي استكبار را برپا مي‌كنيد و اين وعده خداوند است

* بسيار بسيار اميدواريم كه به‌زودي چشم عالم به چهره الهي امام عصر (عج) منور شود.

اين‌ها سي سال عليه ملت ايران اقدام كرده‌اند، بدترين اقدامات را عليه ملت ايران انجام داده‌اند، تمام اخلاق و قوانيني كه خودشان نوشته بودند را زيرپا گذاشتند براي اين كه مي‌دانستند اگر ملت ايران دوام بياورد حركت خود را به حركت جهاني امام عصر (عج) خواهد رساند. آن‌ها همه توان خود را به كار گرفتند كه اين رابطه را قطع كنند و نگذارند كار به آن‌جا برسد.

انشاءالله به‌زودي جشن نابودي استكبار را برپا مي‌كنيد و اين وعده خداوند است و نشانه‌هاي آن آشكار شده است و آن روي سكه نابودي استكبار فراهم شدن زمينه ظهور و حاكميت امام عصر (عج) است.

به واسطه فداكاري‌هاي شما مقدمات ظهور امام عصر (عج) فراهم شده و بسيار بسيار اميدواريم كه به‌زودي چشم عالم به چهره الهي امام عصر (عج) منور شود.

این مطلب در ساعت ۳۰ : ۱۴ تاریخ ۵ / ۱۲ / ۱۳۸۸برای سومین بار ویرایش شد

سخنان بسیار مهم دکتر احمدی نژاد در نشست مطبوعاتي روساي جمهور ايران و سوريه

- رئيس‌جمهور كشورمان جهان و منطقه خاورميانه را در آستانه يك تحول بزرگ دانست

- گذر زمان به نفع ملت‌هاي منطقه و عليه اشغالگران پيش مي‌رود .

- ما اعلام مي‌كنيم كه اگر اسرائيل بخواهد همان مسير اشتباه گذشته خود را تكرار كند اين كار به منزله مرگ قطعي آنها خواهد بود و اين بار همه ملت‌هاي منطقه و پيشاپيش آنها ايران، سوريه، لبنان و عراق در برابرشان خواهند ايستاد و ريشه‌هاي آنها را خواهند كند.

- استعمارگران آرزوي خاورميانه بزرگ تحت سلطه رژيم صهيونيستي را داشتند اما اين آرزو را به گور خواهند برد و ما اعلام مي‌كنيم خاورميانه جديد بدون حضور صهيونيست‌ها و اشغالگران در راه است و اين وعده الهي است كه محقق خواهد شد.

- ايمان داريم كه تحولات جهاني به نفع سوريه، ايران ملت‌هاي آزاده و دولت‌هاي آزاده است

منبع

کاش میدانستی که نباید حس کرد که نباید
دل بست در فضایی که بر از همهمه ی ادم هاست...من گرفتار ترین تنهایم!

چهارشنبه 1 دی 1389  2:54 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها