0

🚤 یک جت‌اسکی آبی منحصر به فرد +تصاویر🚤

 
Lovermohamad
Lovermohamad
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 6840
محل سکونت : سوادکوه

🚤 یک جت‌اسکی آبی منحصر به فرد +تصاویر🚤

 

یک جت‌اسکی آبی منحصر به فرد +تصاویر

 

نمونه اولیه سامانه ابداعی به نام Jet Blade تکمیل شده و آزمایش‌های ابتدایی آن بر روی آب نیز انجام شده‌اند

 

ابداع دانشگاه میشیگان

به نقل از ایسنا، تیمی از کالج کالوین دانشگاه میشیگان نوعی سامانه جت‌مانند آب‌رو شخصی ارائه داده‌اند که دارای سیستم تعلیق جلویی کج‌شونده و یک موتور 37 کیلوواتی است. نمونه اولیه سامانه ابداعی به نام Jet Blade تکمیل شده و آزمایش‌های ابتدایی آن بر روی آب نیز انجام شده‌اند.

سیستم Jet Blade ماشینی با چهره‌ای عجیب است که با استفاده از سه ابزار اسکی‌مانند حرکت می‌کند؛ دو مورد از این ابزارها که در قسمت جلو قرار دارند، از نوعی سیستم تعلیق کج‌شونده فعال استفاده می‌کنند و ابزار اسکی‌مانند واقع در قسمت عقب نیز از یک موتور با قدرت 37 کیلووات استفاده می‌کند.

زمانی که کاربر سوار Jet Blade شناور می‌شود، ابزارهای اسکی آن زیر آب هستند و کنترل کمی به آنها اعمال می‌شود؛ با این حال، زمانی که جت مزبور به حرکت در می‌آید، ابزارهای اسکی به سمت بالا حرکت می‌کنند، سطح آب را می‌شکنند، به طوری که سامانه کاملا بر روی آب حرکت می‌کند و سیستم تعلیق نیز، حرکت‌کردن صاف بر روی آب را فراهم می‌کند.

کج‌کردن ابزارهای اسکی‌ جلویی امکان ماندن جت مزبور بر روی سطح آب را فراهم می‌کند. گفته می‌شود Jet Blade برای استفاده در دریاچه‌های کوچک طراحی شده یعنی جایی که ارتفاع امواج از 30 تا 60 سانتی‌متر تجاوز نمی‌کند. تیم علمی هم‌اکنون به دنبال جذب سرمایه‌گذاری برای تولید جت ابداعی‌ است و بهای نسخه تولیدی آن 12 هزار دلار اعلام شده است.💘نام زهرا مشتق از نام خداست
زینت کرسی و عرش کبریاست💘

http://s4.picofile.com/file/8182645092/GM_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B5_70502.gif تالارفناوری وعلوم نظامی وبلا من

💘علاج درد مشتاقان طبیب عام نشناسد
مگر لیلی کند درمان غم مجنون شیدا را💔
سه شنبه 29 اردیبهشت 1394  11:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها