0

معرفی طرح مفهومی خودرو جدید «بی ام و»

 
hadis162
hadis162
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : فروردین 1393 
تعداد پست ها : 658

معرفی طرح مفهومی خودرو جدید «بی ام و»

«بی ام و» در حالی به معرفی خودروی مفهومی جدید خود تا اواخر ماه جاری خواهد پرداخت که نگاه های بسیاری به دنبال این خودرو هستند.

به گزارش  مهر، کمپانی آلمانی «بی ام و» از معرفی یک خودروی مفهومی جدید تا اواخر ماه جاری خبر داده است. بنا به گزارشات اعلام شده، «بی ام و» جدیدترین طرح مفهومی از خودروی خود با نام Hommage را تا روزهای آتی معرفی خواهد کرد. ظاهر این خودروی آلمانی یادآور خودروهای قدیمی است. اما این خودرو از شتاب، عملکرد و همینطور ظاهر مدرن و متفاوتی برخوردار است که نگاه های بسیاری را به خود جلب کرده است.

از جزئیات این محصول «بی ام و» اطلاعات دقیقی در دسترس نیست اما گزارشات منتشر شده نشان می دهد، بدنه این خودرو از موادی مقاوم و سخت با نام «فیبر کربن» ساخته شده و از ظاهری خشن، سخت و همینطور قوس و پیچ و تاب در تایرها نیز برخوردار است. از دیگر ویژگی های این خودروی مفهومی می توان سقف و اسپویلر (باله انتهایی عقب خودرو  Spoiler) برجسته را برشمرد. از دیگر مواردی که در طرح مفهومی خودروی جدید «بی ام و» نسبت به سایر محصولات این کمپانی تغییر کرده، می توان به استفاده از یک چراغ به جای چراغ های دو قلو در دو طرف خودرو را نام برد.

اما باید منتظر ماند تا در روزهای آتی، این کمپانی آلمانی به طور رسمی از محصول جدید خود رونمایی کرده و به مشخصات بیشتر آن بپردازد.

 

سه شنبه 29 اردیبهشت 1394  10:12 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها