0

استاندار اردبیل گفت: قیمت نان در استان اردبیل در بین ۳۰ استان کشور کمترین رقم و قیمت را دارد.

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

استاندار اردبیل گفت: قیمت نان در استان اردبیل در بین ۳۰ استان کشور کمترین رقم و قیمت را دارد.

 

چهارشنبه 1 دي 1389 ۰۹ : ۱۱ ساعت
منبع : فارس
نسخه قابل چاپ ارسال برای دیگران
پایگاه اطلاع رسانی صد خبر | sadkhabar.ir
ارزان ترین نان را در کدام استان بخریم؟

به گزارش فارس سیدحسین صابری در جلسه حمل و نقل و سوخت استان اردبیل اظهار داشت: با اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها قیمت نان و آرد بعد از بررسی نهایی به صورت استانی اعلام می‌شود.


وی تصریح کرد: هرگونه افزایش قیمت در نرخ نان غیرقانونی است و مردم تا زمانی که قیمت جدید ارایه نشده نباید نان را به قیمت بالاتر خریداری کنند.


صابری بسته حمایتی دولت را در این بخش یادآور شد و افزود: یارانه نان از دیشب در حساب خانوارها ریخته شده و مردم می‌توانند از این مبلغ استفاده کنند.


به گزارش فارس، استاندار اردبیل در ادامه هدف اصلی اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها را مدیریت شایسته و مناسب مصرف سوخت اعلام کرد و ادامه داد: قریب به ۴۰ درصد از سوخت کشور به دلیل فرسودگی ناوگان حمل و نقل عمومی به هدر می‌رود که با تدابیر اندیشیده شده در قانون هدفمند کردن یارانه‌ها شاهد روند بهبود در این زمینه می‌باشیم.


وی خاطر نشان کرد: دولت حمایت ویژه‌ای را از نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی به ویژه درون‌شهری انجام می‌دهد تا مردم در تردد خود دچار مشکل نشوند.


صابری به حمایت‌های مورد نیاز از بخش حمل و نقل درون‌شهری به ویژه دارندگان تاکسی، اتوبوس‌های شهری و کرایه‌کش‌ها اشاره کرد و گفت: این روند حمایتی سبب می‌شود تا مردم در پرداخت هزینه‌های مربوط به حمل و نقل خود دچار مشکل مضاعف نشوند.


وی اضافه کرد: اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها در استانداری‌ها و فرمانداری‌ها سبب شده تا ستادهای کنترلی نظارت و پاسخگویی تشکیل شود تا در قالب این ستاد به سوالات مردم پاسخ داده شده و برخی مشکلات و موانع پیش رو نیز برطرف شود.


صابری از متولیان امر خواست تا با یک روند مثبت به اجرای این قانون نگاه کرده و با بدبینی‌های خود اجازه ندهند بی‌اعتمادی در جامعه رشد و نمو پیدا کند.


استاندار اردبیل مردم را بهترین ناظر برای اجرای بزرگ‌ترین طرح تحول اقتصادی کشور یاد کرد و اظهار داشت: مردم خود به صحنه آمدند تا بتوانند در این امر مشارکت جدی داشته باشند و هرگونه اختلال در این وضعیت غیرقابل گذشت و قبول است.

 
 
چهارشنبه 1 دی 1389  11:06 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها