0

مادر و 3 دختر خردسالش، جدیدترین قربانيان اسيدپاشي

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مادر و 3 دختر خردسالش، جدیدترین قربانيان اسيدپاشي

 

چهارشنبه 1 دي 1389 ۰۹ : ۴۹ ساعت
منبع : جام جم
نسخه قابل چاپ ارسال برای دیگران
پایگاه اطلاع رسانی صد خبر | sadkhabar.ir
زني كه به صورت 4 عضو يك خانواده اسيد پاشيده است، دستگير شد. متهم كه زني جوان است، شب حادثه در حالي كه خواهرشوهرش و 3 دختر خردسال وي در شهرستان بادرود از توابع اصفهان در خواب بودند، با اسيد به آنها حمله كرد.

به گزارش «جام‌جم»، بعدازظهر 23 آذر امسال زن جواني به نام مريم و 3 دختر خردسالش از تهران عازم شهر بادرود از توابع استان اصفهان شدند تا با خانواده پدري‌اش ملاقات كنند.پس از حضور آنها در شهرستان، هنگام عصر عروس خانواده به نام طيبه از خواهرشوهرش مريم خواست تا شب مهمان وي و خانواده‌اش باشند.به اين ترتيب زن جوان همراه بچه‌هايش به خانه برادرش رفت.

دردسر براي مهمان

ساعت 23 شب، زن مهمان و 3 فرزندش خوابيدند. اما مريم، نيمه شب با احساس سوزش شديد در بدن خود از خواب بيدار شد. در همين موقع فرزندانش هم با گريه و زاري بيدار شده و از مادرشان كمك خواستند.

زن با داد و فرياد همسر برادرش ـ زن صاحبخانه ـ را صدا زد كه متوجه شد او در چند قدمي‌اش ايستاده و ظرفي در دست دارد. با التماس از زن صاحبخانه كمك خواست اما او توجهي نكرد. زن مهمان با تلفن همراه برادرش تماس گرفت و از او تقاضاي كمك كرد. پس از اين تماس، مرد صاحبخانه به منزلش آمد و خواهر و فرزندانش را كه آسيب‌ديده بودند، به يكي از مراكز درماني منتقل كرد.

به اين ترتيب، پزشكان در بررسي وضعيت بيماران متوجه شدند آنها با اسيد سوزانده شده‌اند و براي درمان به بيمارستان شهيد مطهري تهران منتقل شدند.با گزارش اين موضوع به پليس شهر بادرود از توابع استان اصفهان، طيبه، عامل اسيدپاشي دستگير و به مركز پليس منتقل شد.

طيبه ـ زن متهم ـ در بازجويي‌هاي پليسي با اعتراف به اسيدپاشي به 4 عضو خانواده شوهرش گفت: چند روز پيش يك بطري اسيد تهيه كردم و شب حادثه با اصرار از خواهرشوهرم خواستم همراه فرزندانش مهمان ما باشند.

متهم اضافه كرد: او از نيت من آگاه نبود، خواسته‌ام را پذيرفت، من نيز ابتدا 3 خواهر خردسال و سپس ما درشان را با اسيد سوزاندم.

زن متهم در بازجويي‌هاي پليسي، انگيزه خود را از اسيدپاشي، دلايل مختلفي اعلام كرد و به تناقض‌گويي پرداخت. بنابراين گزارش، هنوز انگيزه عامل اسيدپاشي مشخص نشده است. زن جوان به اتهام 4 مورد اسيدپاشي با قرار قانوني از سوي بدريان، قاضي دادسراي بادرود روانه زندان شد. تحقيقات تكميلي از متهم ادامه دارد.

مادر و كودك همچنان در بيمارستان

آخرين گزارش‌ها حاكي است، 2 كودك خردسال به نام‌هاي يلداسادات و آتناسادات مداوا و از بيمارستان مرخص شده‌اند ولي مادر آنها همراه آرزوسادات (8 ساله)‌ كه آسيب بيشتري ديده‌اند، تحت چندين عمل جراحي قرار گرفته و همچنان در بيمارستان بستري هستند.

 
 
چهارشنبه 1 دی 1389  10:57 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها