0

حس هدفمندی را در خود پرورش دهید:

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

حس هدفمندی را در خود پرورش دهید:

رمز موفقیت میلیونر های خود ساخته


رویاهای خود را به صورت اهدافی مشخص و روشن روی کاغذ بیاورید. شاید بزرگترین کشف در تاریخ بشر این باشد:« شما همان می شوید که اغلب به آن فکر می کنید.» دو عاملی که بیش از هر چیز دیگر بر زندگی شما تاثیر می گذارد یکی این است که اغلب اوقات به چه چیز فکر می کنید و دوم اینکه  چگونه به آن فکر می کنید. افراد موفق بیشتر اوقات به اهدافشان فکر می کنند، در نتیجه، مدام به اهدافشان نزدیکتر شده و اهداف نیز مرتبا به آنها نزدیک تر می شوند. هر آنچه بیشتر اوقات به آن فکر کنید در زندگی تان رشد می کند. اگر در مورد اهدافتان فکر ، صحبت و تجسم کنید ، موفقیت شما بسیار بیشتر از کسی خواهد بود که اغلب در مورد نگرانی ها و مشکلات فکر و صحبت می کند.

در اینجا یک فرمول ساده ی هفت مرحله ای برای هدف گذاری و نحوی دست یابی به آن ذکر می شود که می توانید برای میلیونر شدن از آن استفاده کنید.

1-دقیقا مشخص کنید در هر حوزه از زندگی به خصوص در مورد وضعیت مالی تان چه می خواهید؟ اغلب مردم هرگز چنین کاری نمی کنند.


2-خواسته های خود را به صورت اهدافی مشخص و روشن یادداشت کنید. با انجام این کار، واقعه ی شگفت انگیزی بین مغز و دست شما اتفاق می افتد.

3-برای دست یابی به هر یک از اهداف ، زمان خاصی را معین کنید. اگر هدفی بزرگ باشد، انرا به اهداف کوچکتر تقسیم کنید و برای انجام هر یک مهلتی تعیین کنید.

4-لیستی از کلیه ی اقداماتی که برای دست یابی  به هدفتان ضروری است تهیه کنید و ایده های جدیدی را که به فکرتان خطور می کند مرتبا به لیست اضافه کنید تا تکمیل شود.

5-لیست تکمیل شده را بر حسب درجه اهمیت، اولویت بندی کنید تا برنامه های کارتان به دست آید.

6-براساس این برنامه بلافاصله کار را شروع کنید. تعداد اهداف و برنامه های بزرگی که به علت تنبلی  و تاخیر هرگز به ثمر نمی رسند حیرت انگیز است.

7-از همه مهمتر اینکه هر روز کاری کنید  که شما را حداقل یک گام به مهمترین هدفتان نزدیکتر کند. در هر کاری که مصمم به انجام آن باشید تعهد به عمل روزانه موفقیت های درخشان به بار می آورد.


قانون جذب

قانون جذب قانونی انتزاعی است و به طور خلاصه بیان می‌کند که هر آنچه در ذهن انسان تصور شود اعم از خوب یا بد، زشت یا زیبا و ... در دنیای واقعی نمود خواهد یافت. سرعت و شدت به واقعیت پیوستن این تصویر ذهنی به شدت تمرکز روی آن موضوع و وضوح تصویر آن در ذهن بستگی دارد.
قانون جذب میگوید هر چه فکر کنی همان می‌شود


 
ایستادگی نکنید

با هرچه مقابله کنید، ایستادگی می کند.
 

به ضمیر ناخود آگاهتان دروغ بگویید.
ضمیر ناخود آگاه شما به طور شگفت انگیزی فرق بین خیال و واقعیت  و  راست و دروغ را نمی فهمد.
 
پول به آسانی در اختیار شماست...
اندیشه های خود را نسبت به ثروت و پول عوض کنید ==> (ای به قربانت تراول های من...) (فکر این که پول کافی برای همه وجود ندارد را با زباله هایتان به سطل آشغال بیاندازید.)

 
اعلام آرزو ها...
در یک هفته 100 آرزوی خود را لیست کنید و هفته ای یک بار آن ها را مرور کنید. با این کار به کائنات فرمان می دهید که چیزهایی را که می خواهید برای شما فراهم کند

 
طرز تهیه آرزو ...
برای آرزوهایتان زمان دقیق تعیین كنید و آنها را روی كاغذ بیاورید.توجه داشته باشید كه آرزوهای شما نباید دست نیافتنی و غیر ممكن باشد، مثلا نباید آرزو كنید كه دوستتان تبدیل به خرس یا جامدادی شود! آرزوهای شما باید واضح، روشن و ممكن باشد. همچنین آرزوها نباید به كسی آسیب برساند.

نوشتن آرزوها مراحلی داره كه در زیر تعدادی از اونها رو ذكر می كنم،حتما به این نكات توجه كنید تا انشاا... به هدفتون برسید:
 

1.هدف و آرزو باید با باورهای شما هماهنگی داشته باشد. (برای تغییر باورها می تونید از تكرار استفاده كنید... با 21 روز تمرین و تكرار،  هر چیزی ملكه ی ذهن انسان می شه.)

2.اهداف را باید با زمان حال بنویسید. (مثلا: من ماهیانه 1000،000 تومان حقوق دارم.)

3.باید دقیقا مشخص كنید كه در چه تاریخی باید به آرزوی خود برسید. (مثلا: من در تاریخ: 1387/02/07 یه شغل پردرآمد دارم و یا در تاریخ 1387/07/19 من با دختر مورد علاقه ام، با فلان مشخصات ازدواج كردم.)

4.وقتی آرزوهاتون رو می نویسید باید تا می تونید از آرزوهاتون ذوق كنید. احساسات ما در رسیدن به آرزوهامون تاثیر مستقیم دارن.

 
 
چهارشنبه 1 دی 1389  9:09 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها