0

اتاق ویژه "تفتیش عقائد" در مدارس دخترانه

 
Lovermohamad
Lovermohamad
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 6840
محل سکونت : سوادکوه

اتاق ویژه "تفتیش عقائد" در مدارس دخترانه

 

اتاق ویژه "تفتیش عقائد" در مدارس دخترانه

 

تشکلات حامی مسلمانان می گویند طی دو سال گذشته 100تن از دانش آموزان دختر به خاطر پوشش اسلامی از ادامه تحصیل در مدارس این کشور محروم شده اند.

 

، به نقل از روزنامه رای الیوم؛ یکی از مدارس فرانسه که اخیرا دختر مسلمانی را به خاطر رعایت حجاب از ادامه تحصیل محروم کرده بود، به خبرگزاری ترکیه گفت دستوری صادر شده تا از این به بعد "اتاق تفتیش" عقائد در مدرسه ایجاد کند.

بر پایه این گزارش؛ این مدرسه که در شمال فرانسه قرار دارد، تصمیم گرفته تا اتاقی ویژه تخلیه اطلاعات مربوط مسائل اعتقادی برای دختران مسلمانی که با پوشش و حجاب اسلامی به مدرسه می آیند، راه اندازی نماید.

بعد از آنکه برخی خانواده های سبب محروم کردن دخترانشان از ادامه تحصیل از مدیر این مدرسه جویا شدند، وی دلیل این نوع برخوردها و اقدام برای ایجاد اتاق تفتیش عقائد را دستوری از مسئولان مافوق عنوان کرد.

لازم به ذکر است تشکلات حامی مسلمانان در فرانسه می گویند طی دو سال گذشته 100تن از دانش آموزان دختر به خاطر پوشش اسلامی از ادامه تحصیل در مدارس این کشور محروم شده اند.

💘نام زهرا مشتق از نام خداست
زینت کرسی و عرش کبریاست💘

http://s4.picofile.com/file/8182645092/GM_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B5_70502.gif تالارفناوری وعلوم نظامی وبلا من

💘علاج درد مشتاقان طبیب عام نشناسد
مگر لیلی کند درمان غم مجنون شیدا را💔
دوشنبه 28 اردیبهشت 1394  10:18 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها