0

ظهور دوباره «رونالد ریگان» در سینما/بازیگر نقش «لئونید برژنف» مشخص شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

ظهور دوباره «رونالد ریگان» در سینما/بازیگر نقش «لئونید برژنف» مشخص شد

داستان زندگی «رونالد ریگان» در حالی تبدیل به فیلم می‌شود که «رابرت دیوید» نقش «لئونید برژنف»، دبیرکل کمیته مرکزی حزب کمونیست شوروی سابق، را بازی خواهد کرد.

 

خبرگزاری فارس: ظهور دوباره «رونالد ریگان» در سینما/بازیگر نقش «لئونید برژنف» مشخص شد
 

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، پروژه سینمایی داستان زندگی شخصی و سیاسی «رونالد ریگان»، چهلمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا،‌ هم‌اکنون در مرحله پیش تولید، انتخاب بازیگر، است.

 

این فیلم یک پروژه مستقل سینمایی با بودجه‌ای بالغ بر 25 میلیون دلار است که داستان زندگی «ریگان» از دوران جوانی و فعالیتش در عرصه سینما گرفته تا دوران رسیدن او به قدرت به عنوان رئیس جمهور آمریکا را روایت می‌کند.

در این فیلم «دیوید هنری» قرار است نقش «ریگان» در جوانی‌اش را بازی کند و «رابرت دیوید» نیز در نقش «لئونید برژنف»، دبیرکل کمیته مرکزی حزب کمونیست شوروی سابق، ظاهر شود. این دو مقام سیاسی هیچگاه یکدیگر را ملاقات نکردند ولی حدود 30 نامه میان آن دو رد و بدل شد.

فیلمنامه این فیلم را «هاوارد کلوسنر»، نویسنده فیلم «کابوهای فضایی» ساخته «کلینت ایستوود» در سال 2000 میلادی، نوشته است. او فیلمنامه‌اش را با اقتباس از دو کتاب پرفروش درباره «ریگان» نوشته «پل کنگور» نوشته است.

انتهای پیام/

یک شنبه 27 اردیبهشت 1394  1:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها