0

آلگری:مقابل اینتر شخصیت مان را نشان دادیم

mehdi_sahrakar
mehdi_sahrakar
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 2000

مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، پس از پیروزی تیمش مقابل اینتر در سن سیرو، شاگردانش را مورد ‏ستایش قرار داد.‏

به گزارش "ورزش سه"، بیانکونری که امشب با ترکیبی نصفه و نیمه به مصاف اینتر رفته بود، در ‏نهایت توانست با گل های مارکیزیو و موراتا، 2-1 اینتر را از پیش رو بردارد.‏
آلگری به خبرنگاران گفت:" باید از همه بازیکنان تعریف کنم. آنها در این دیدار، همه آنچه در طول فصل ‏انجام داده بودند را تایید کردند. نمایش خوبی بود. ما مقابل تیم فوق العاده ای مانند اینتر شخصیت مان را ‏نشان دادیم. ما در نیمه دوم خوبی کار کردیم و من از اینکه بازیکنانم بار دیگر برای پیروزی بازی کردند، ‏خوشحالم."‏
موراتا در این دیدار به لطف اشتباه سمیر هاندانوویچ، گل دوم یووه را به ثمر رساند اما موقعیت های ‏زیادی را نیز از دست داد:" موراتا بازیکنی است که به خاطر توانایی های خودش، اعتماد به نفس زیادی ‏به دست آورده است. او در حال یادگیری در مورد فوتبال ایتالیاست و از نظر فیزیکی هم بسیار بهتر شده ‏است. ‏
زمانی بود که او تنها به دنبال گل زدن بود و زمانی فقط به هم تیمی هایش پاس می داد. به او گفتم که باید ‏حد وسط را رعایت کند. او اکنون این موضوع را می داند و روی این مسئله کار می کند. مارکو ‏استوراری هم امروز با واکنش های فوق العاده اش تعیین کننده بود.‏
مهمترین مسئله در این دیدار ارائه یک بازی خوب و حفظ تمرکز تیم بود. باید برای فینال کوپا ایتالیا و ‏چمپیونزلیگ آماده شویم."‏

یک شنبه 27 اردیبهشت 1394  10:26 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها