0

جریمه به خاطر اجبار به خوردن گوشت خوک

 
lovermohamad
lovermohamad
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 6840
محل سکونت : سوادکوه

جریمه به خاطر اجبار به خوردن گوشت خوک

 

جریمه به خاطر اجبار به خوردن گوشت خوک

 

به گفته این دانش آموز لیبی تبار، او به مسئولین مدرسه گفته بود که نمی تواند گوشت خوک بخورد اما آنها از او خواسته بودند که تنها آن را مزه کند

 

. به نقل از راشاتودی، دادگاهی در دانمارک، یک مدرسه را به پرداخت جریمه به یک دانش آموز مسلمان محکوم کرد.

بر پایه این گزارش، يک دادگاه در دانمارک يک مدرسه آشپزي را به دليل مجبور کردن يک دختر مسلمان به خوردن گوشت خوک 6 هزار دلار جريمه کرد. حکم دادگاه در پی شکایت دانش آموز مسلمان از این مدرسه آشپزی صادر شد. به گفته این دانش آموز لیبی تبار، او به مسئولین مدرسه گفته بود که نمی تواند گوشت خوک بخورد اما آنها از او خواسته بودند که تنها آن را مزه کند.

مدرسه آشپزی "هولستبرو" در ابتدا ادعای این دانش آموز را رد کرد اما پس از اینکه دانش آموز فایل صوتی مکالمات را به دادگاه ارائه کرد، دادگاه به نفع دانش آموز رای داد. دانش آموز لیبی تبار به قوانین مدرسه استناد کرده که در آن هیچ گونه الزامی به خوردن غذاها و مشروب ها وجود ندارد.

این دختر مسلمان در شکایت خود درخواست غرامت 75 هزار دلاری را مطرح ساخته بود که دادگاه تنها با شش هزار دلار آن موافقت کرد.

شایان ذکر است که دین اسلام با 200 هزار نفر جمعیت، دومین دین این کشور پس از مسیحت پروتستان در دانمارک است. پروتستان ها حدود 80 درصد از جمعیت پنج میلیونی این کشور را تشکیل می دهند.

💘نام زهرا مشتق از نام خداست
زینت کرسی و عرش کبریاست💘

http://s4.picofile.com/file/8182645092/GM_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B5_70502.gif تالارفناوری وعلوم نظامی وبلا من

💘علاج درد مشتاقان طبیب عام نشناسد
مگر لیلی کند درمان غم مجنون شیدا را💔
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394  10:19 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها