0

بازدهی عملیات بیت‌المقدس تشریح شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

بازدهی عملیات بیت‌المقدس تشریح شود

بازدهی عملیات بیت‌المقدس تشریح شود


مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان با بیان اینکه باید بازدهی عملیات بیت‌المقدس به جامعه معرفی شود، گفت: عملیات بیت‌المقدس، اقتدار ایران را نشان داد.
بازدهی عملیات بیت‌المقدس تشریح شود

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس از همدان، سرتیپ دوم پاسدار مهدی ظفری در نشست ستاد استانی بزرگداشت حماسه سوم خرداد، ضمن تاکید بر توجه به گرامیداشت این روز اظهار کرد: ایران اسلامی با عملیات بیت‌المقدس مقتدرانه در برابر قدرت‌های جهان ایستادگی کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، قدرت‌های جهانی برای تقابل با نظام نوپای ایران دست به ائتلاف زدند، افزود: با توجه به نوپا بودن انقلاب، با آغاز جنگ تحمیلی، ایران توان تقابل با دشمن را نداشت اما با رهبری امام خمینی (ره) و وحدت ملت بزرگ ایران، نظام سلطه با شکست مواجه شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان با بیان اینکه راهبرد دشمنان در جنگ تحمیلی، «هجومی» بود، گفت: در عملیات بیت‌المقدس با تغییر راهبرد دشمن، رزمندگان ایران اسلامی نیز از حال«دفاعی» به «هجومی» تغییر روش دادند.

وی دستاورد عملیات بیت‌المقدس را دستاورد کل نظام دانست و عنوان کرد: شکل‌گیری ارتشی حزب‌اللهی، نیروهای سپاه و بسیج نتایج عملیات بیت‌المقدس بود.

سردار ظفری در ادامه با اهمیت بر لزوم برگزاری برنامه‌های متنوع در بزرگداشت روز سوم خرداد، بیان کرد: متأسفانه گاهی اوقات رقابت‌های سازمانی در برگزاری مراسماتی همچون بزرگداشت سوم خرداد باعث ایجاد ابهام می‌شود که باید به این امر توجه خاصی کرد.

وی با تأکید بر پررنگ شدن نقش مردم در گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، گفت: باید بازدهی عملیات بیت‌المقدس به جامعه و به ویژه نسل جوان معرفی شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان در پایان اظهار داشت: امروز که جامعه بیش از هر زمان دیگری نیاز به همزبانی و همدلی دارد باید برگزاری مراسم مربوط به پیروزی‌های انقلاب اسلامی باشکوه باشد.

 

 

چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394  1:42 PM
تشکرات از این پست
lovermohamad abolfazl_785
rezahossiny
rezahossiny
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 1677
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:بازدهی عملیات بیت‌المقدس تشریح شود

عملیات بیت المقدس خیلی مهم و سرنوشت ساز بود

شنبه 26 دی 1394  11:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها