0

به نظر شما چرا مایکروسافت ویندوزفون را رها نمی کند؟!

 
Lovermohamad
Lovermohamad
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 6840
محل سکونت : سوادکوه

به نظر شما چرا مایکروسافت ویندوزفون را رها نمی کند؟!

 

به نظر شما چرا مایکروسافت ویندوزفون را رها نمی کند؟!

 

 

اکثر ما با سوالی رو به رو هستیم که به چه دلیل مایکروسافت ویندوزفون را رها نمی کند؟!

متخصصان و تحلیلگران شرکت ARM جواب ساده ای به این پرسش داده اند که برای همه ی ما جالب خواهد بود.

با یک نگاه از دید تفکیک آماری به بازار تلفن های هوشمند متوجه خواهیم شد که iOS و اندروید کاملاً روی بازار تسلط دارند و در مرتبه سوم هم ویندوزفون قرار گرفته که فقط 3 درصد از کل بازار را در اختیار خود گرفته است. در این بین سوال اصلی همه ی افراد اینست که به چه دلیل مایکروسافت این سیستم عامل را رها نکرده است و به همین بازار کوچک اکتفا کرده و همچنان همراه های هوشمند را بر اساس همین پلتفرم اجرایی عرضه می کند؟

پاسخ متخصصان شرکت ARM اینست که، مایکروسافت این بازار کوچک را نیاز دارد تا در سکوت و بدون حاشیه ی رسانه ای امکانات سیستم عامل خود را گسترش دهد. این اتفاق باعث می شود تا مایکروسافت با یک جهش ویژه قسمت بزرگی از مالکیت بازار را به خودش اختصاص دهد. اگر شما به نیازهای سخت افزاری برای سیستم عامل ویندوزفون نگاه کنید متوجه می شوید این سیستم عامل می تواند در دستگاه هایی که دارای 512 مگابایت رم پردازشی هستند هم با سرعت خیلی عالی اجرا شود و فقط کافی است تصور کنید که اندروید 5 روی یک دستگاه که به 512 مجهز است چگونه اجرا می شود. بیشتر دستگاه هایی که رم 1 گیگابایتی دارند در اجرا کردن اندروید 5 با مشکل مواجه می شوند.

مورد دیگری که در ویندوزفون مفید است کورتانا می باشد که در نوع خود به عنوان بهترین دستیار الکترونیکی که در تاریخ ساخته شده, می باشد.

محصول مشابه در جبهه اپل سیری می باشد که از نظر توانایی در برابر کورتانا ضعیف تر است اما در سمت اندروید هیچ گونه نرم افزار و یا قابلیتی موجود نیست که قادر باشد چنین حال و هوایی به کاربران این سیستم عامل بدهد

از مهمترین مواردی که باعث پیشرفت ویندوزفون شده است تغییر در ساختار فروش مجوز استفاده از آن می باشد، چرا که دیگر مثل قبل استفاده از ویندوزفون برای سایر سازندگان پرهزینه نخواهد بود. علاوه بر این بسته های به روز رسانی ویژه ای در کنار ویندوزفون می باشد که در سیستم عامل دیگری دیده نمی شود.

در ضمن فراموش نشود که برگ برنده مایکروسافت یعنی همان ویندوز 10 به زودی وارد بازار خواهد شد و این موضوع یک سکوی پرتاب بسیار مهم در فروش دستگاه های ویندوزفونی می باشد. اینگونه می توان پیش بینی کرد که در یک سال و نیم آینده سهم ویندوزفون در بازارهای جهانی دو رقمی شود.


منبع:windowscentral.com
💘نام زهرا مشتق از نام خداست
زینت کرسی و عرش کبریاست💘

http://s4.picofile.com/file/8182645092/GM_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B5_70502.gif تالارفناوری وعلوم نظامی وبلا من

💘علاج درد مشتاقان طبیب عام نشناسد
مگر لیلی کند درمان غم مجنون شیدا را💔
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394  9:00 AM
تشکرات از این پست
ria1365
دسترسی سریع به انجمن ها