0

برنامه نویسی سی شارپ همراه با Game

 
freezaban
freezaban
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1394 
تعداد پست ها : 2

برنامه نویسی سی شارپ همراه با Game

دوستان عزیزم سلام.

 

پس از سالها تحقیق و تدریس در دانشگاه ها و موسسات داخلی تجربه خوبی در زمینه آموزش و تعلیم برنامه نویس هایی با مهارتهای مختلف کسب کردیم.

پس از اینکه مشاهده کردیم در طول سال هزاران دانشجوی برنامه نویسی فارغ التحصیل میشوند ولی بازدهی بسیار ضعیف است؛ به این نتیجه رسیدیم که نظام آموزشی احتمالا با ضعف هایی رو به رو است .

بنابر این تصمیم گرفتیم تغییرات اساسی در بحث آموزش برنامه نویسی ایجاد کنیم. از این رو ابتدا مباحث آموزشی که بسیار قدیمی و غیر کاربردی بودند را به روز و هدفمند کردیم . کما اینکه اگر سر فصلهای آموزشی ما را بررسی کنید به این موضوع پی میبرید که دقیقا سرفصلهای روز دنیا در برنامه آموزشی ما قرار گرفته اند.

مورد بعدی بحث عملی و کاربردی نبودن مباحث آموزشی هست. اگر دقت کنید کلاسهای آموزشی وقت بسیار زیادی را روی مباحثی میگذارند که اگر هم برنامه نویس نیاز به آن مبحث داشته باشد به راحتی با جستجو در اینترنت به هدف خود میرسد.

 

متاسفانه هموطنان ساکن در خارج تهران از امکانات عادلانه در این زمینه برخوردار نیستند و کمبود اساتید مجرب و کار بلد در این زمینه باعث ایجاد محدودیتهایی برای پیشرفت و تبدیل شدن آنها به یک برنامه نویس حرفه ای شده است .

 

برای حل این موضوعات تصمیم گرفتم یک دوره تخصصی ایجاد کنم، که زمانش کوتاه باشد ولی نتیجه بخش. هزینه آن معقول و به صرفه باشد ولی مباحث خیلی کامل و جامع گفته شود. فقط قرار است که شما وقتتان هدر نرود و در کلاس تمرین نکنید.

قرار است تمارین در آخر هر جلسه گفته شده، شما تا مهلت تعیین شده آن تمرین را در منزل انجام دهید، سپس سوالاتی که برایتان پیش آمده را به همراه تمرین انجام شده برای ما به وسیله ایمیل بفرستید و بالاخره تا جلسه بعدی توسط ما کنترل، رفع اشکال و امتیازدهی و به سوالات شما پاسخ داده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس بگیرید یا به وبسایت زیر مراجعه بفرمایید :

 

22946542

http://www.mehrdadnaderi.com

سه شنبه 22 اردیبهشت 1394  3:48 PM
تشکرات از این پست
siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها