0

9 مشکل عمده ساعت های اپل

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

9 مشکل عمده ساعت های اپل

ایسنا: ساعت هوشمند اپل کمی بیش از یک هفته است که روانه بازار شده ولی در همین مدت کم اولین کاربران و کارشناسان مشکلات و اختلالات زیادی را در این ساعت پیدا کرده اند.
 

9 مشکل عمده ساعت اپل


به نقل از بیزینس اینسایدر، در شرایطی که بسیاری ساعت اپل را بهترین و جاه طلبانه‌ترین ساعت هوشمند تا به امروز معرفی کرده اند اما این ساعت هنوز جای پیشرفت دارد.
 

9 مشکل عمده ساعت اپل

9 مشکل عمده ساعت اپل


در این مطلب به یک سری مشکلات که اولین کاربران این ساعت به آن پی برده‌اند اشاره می‌کنیم.

1- حسگر ضربان قلب روی افرادی که تتو دارند کار نمی‌کند

برخی از کاربران ساعت اپل شکایت کرده اند که این ساعت برروی مچ افرادی که تتو دارند نمی‌تواند تشخیص دهد که روی دست بسته شده یا خیر! در پی این گزارشها شرکت اپل در وبسایت خود این مشکل را تایید کرد و گفت: تتو ممکن است در حسگرهای این ساعت اختلال ایجاد کند.

2- ساعت آخرین ارتباط با آیفون یا آی‌پد را به خاطر نمی‌آورد

ساعت اپل قابلیتی دارد که براساس آن آخرین ارتباط با آیفون یا آی‌پد را در حافظه دارد و کاربر می‌تواند از همان جا به کار با ساعت ادامه دهد. برخی کاربران در انجمن‌های وب سایت اپل گفته اند که این قابلیت در ساعت آنها کار نمی‌کند.

3- مشکل شارژ

در پایان ماه آوریل چندین تن از کاربران در توییتر و وب‌سایت اپل گزارش دادند که ساعت اپل به درستی شارژ نمی‌شود به طوریکه به شارژر متصل می‌شود اما شارژ نمی‌شود.

4- بند ساعت به درستی بسته نمی‌شود

گزارشهایی وجود داشته که اگر بند ساعت را تعویض کنید، دیگر به درستی در دست بسته نمی‌شود. یکی از کاربران سایت مک‌ریومر نوشته است این مشکل زمانیکه بند اسپورت ساعت را ببندید رخ می‌دهد و کاربر دیگری گفته که وقتی بند فلزی را استفاده کنید رخ خواهد داد.

5- رابط کاربری ضعیف

این مورد یکی از شکایاتی است که در اولین بررسیهای ساعت اپل مطرح شد. فرهاد مانجو، خبرنگار نیویورک تایمز در این بار می‌گوید: سر در آوردن از رابط کاربری این ساعت کمی سخت است بویژه به دلیل اینکه فراموش می‌کنید کدام عملکرد در کدام صفحه قرار دارد.

6- نمایشگر زمانیکه باید روشن نمی‌شود

نمایشگر ساعت اپل تنها زمانیکه لازم باشد روشن می‌شود. این قابلیت می‌تواند برای صرفه جویی در باتری مفید باشد اما برخی کابران متوجه شده اند که نمایشگر همیشه زمانیکه باید روشن نمی‌شود. گاهی اوقات یک حرکت کوچک مچ باعث روشن شدن نمایشگر می‌شود ولی بعضی وقتها با حرکات شدیدتری نیاز است. جاشوا توپولسکی، خبرنگار بلومبرگ می‌گوید که مجبور شده مچ خود را چندین بار به شکل اغراق شده ای تکان دهد تا ساعت روشن شود.

7- کندی پردازنده

نیلی پاتل از نشریه ورج درباره این ساعت نوشت: ساعت اپل واقعا عملکرد کندی دارد و این کندی فقط در باز کردن اپلیکیشن‌ها نیست. ساعت اپل حتی در باز کردن نوتیفیکیشن‌ها و استخراج اطلاعات مکان‌یابی از آیفون کند عمل می‌کند.

8- اپلیکیشن‌های ثالث روی ساعت خوب کار نمی‌کند

چندین کارشناس درباره کندی عملکرد اپلیکیشن‌ها روی این ساعت صحبت کرده اند اما کارشناسان مطرحی همچون اسکات استین از سایت سی‌نت نوشته اند که عملکرد اپلیکیشنها در حال حاضر کند و محدود است. استیو کواچ از بیزینس اینسایدر نوشت: تاکنون تنها 3500 اپلیکیشن برای این ساعت معرفی شده که بسیار کم است.

9- بند ساعت حساسیت زا است

برخی کاربران این ساعت گفته اند که بند ساعت اپل باعث خارش دست آنها می‌شود. یکی از کاربران میگوید بند سفید اسپرت ساعت باعث خارش و قرمزی مچ دستش شده است. پایگاه اینترنتی ایسپازیو نیز تصاویری را منتشر کرده که لکه های قرمز رنگی را روی دست کاربران ساعت اپل نشان می‌دهد. این در حالیست که اپل در سایت پشتیبانی از کاربران خود اعلام کرده اند که هر یک از مواد بکار رفته در بند این ساعت مورد ارزیابی گسترده قرار گرفته است. 

سه شنبه 22 اردیبهشت 1394  7:49 AM
تشکرات از این پست
ria1365
دسترسی سریع به انجمن ها