0

مادربردهای گیگابایت چگونه به زیبا کردن کیس کمک می‌کنند؟

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

مادربردهای گیگابایت چگونه به زیبا کردن کیس کمک می‌کنند؟

امروزه توجه به زیبایی سیستم‌های کامپیوتری دو چندان شده است. از همین رو کمپانی‌های مختلف سعی می‌کنند به شیوه‌های گوناگون بر زیبایی ظاهری محصولات خود بیفزایند. کمپانی گیگابایت نیز در کنار توجه به کیفیت و کارایی محصولات خود، همواره سعی کرده است تا از نظر ظاهری نیز محصولاتی زیبا ارائه دهد.

در صنعت مادربرد، یکی از روش‌هایی که برای زیباسازی استفاده می‌شود، بهره‌گیری از دیودهای نورانی (LED) بر روی محصول است. گیگابایت این کار را در مادربردهای سری G1 Gaming خود به زیبایی هر چه تمام‌تر انجام داده است. این ویژگی که به عنوان Ambient LED در سری X99 شناخته می‌شود، کمک می‌کند تا با بهره‌گیری از LED و نور آن، کاربر بتواند نمایی کاملاً زیبا و شکیل از سیستم خود به نمایش بگذارد.

این ویژگی شامل دو بخش است. یکی شامل بکارگیری LED در پنل پشتی مادربردهاست که جلوه‌ای زیبا به مادربرد و کیس می‌بخشد، و دیگری شامل نورپردازی روی مسیر گارد صوتی است. این مسیر که به منظور جلوگیری از تداخل و ایجاد نویز ایجاد شده است، به منظور زیبایی هر چه بیشتر، توسط LED نورپردازی می‌شود.

این نورپردازی شامل چهار حالت زیر است:

- حالت Still: در این حالت LED ها به طور پیوسته روشن می‌مانند.

- حالت Beat: در این حالت LED ها با توجه به ضربان آهنگی که از طریق جک صوتی در حال پخش است، روشن و خاموش می‌شوند.

- حالت Pulse: در این حالت LED ها به نرمی چشمک خواهند زد.

- حالت Off: در این حالت LED ها همگی خاموش هستند.

با این امکانات می‌توانید کیس خود را به زیباترین شکل ممکن درآورید و در حین کار یا بازی با سیستم، از زیبایی آن نیز لذت ببرید.

شنبه 19 اردیبهشت 1394  11:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها