0

باهنر خبر داد: پيشنهاد طرحي درباره ضابطه مند کردن تغييرات در دولت

 
Hosyin
Hosyin
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 1437
محل سکونت : اصفهان

باهنر خبر داد: پيشنهاد طرحي درباره ضابطه مند کردن تغييرات در دولت

باهنر خبر داد:
پيشنهاد طرحي درباره ضابطه مند کردن تغييرات در دولت
جام جم آنلاين: مخبر فراکسيون اصولگرايان مجلس شوراي اسلامي از پيشنهاد برخي نمايندگان مبني بر ارائه طرحي درخصوص ضابطه مند کردن تغييرات در دولت خبر داد.

به گزارش واحد مرکزي خبر ، محمدرضا باهنر در حاشيه جلسه شوراي مرکزي فراکسيون اصولگرايان مجلس در جمع خبرنگاران گفت: تغييرات اخير در دولت دومين محور مطرح شده در جلسه امروز بود که پس از موضوع اجراي قانون هدفمند کردن يارانه ها مطرح شد.

وي افزود: شايعاتي وجود دارد که اين تغييرات در دولت ادامه دارد و به برخي وزارتخانه هاي ديگر هم مي رسد اما از صحت و سقم آن خبر نداريم.

مخبر فراکسيون اصولگرايان مجلس گفت: ‌در اين جلسه مقرر شد توصيه هايي به رئيس جمهور و اعضاي دولت بشود که اگر قرار است تغييراتي صورت بگيرد با حوصله و دقت بيشتري باشد.

باهنر درباره پيشنهاد برخي نمايندگان درباره ضابطه مند شدن تغييرات در دولت ، اظهار داشت: هنوز اين طرح نهايي نشده است و بايد ديد متقاضيان طرح نظرشان چيست.

مخبر فراکسيون اصولگرايان مجلس شوراي اسلامي گفت: بايد اصول قانون اساسي و اختيارات نهادها و ارکان کشور در تهيه چنين طرحي لحاظ شود زيرا با تصويب قانون عادي نمي توان اين اختيارات را ناديده گرفت.

 

 سنگینی باری که خدا به دوش ما می گذارد آنقدر نیست که کمرمان راخرد کند بلکه آنقدر است که ما را برای دعا به زانو در آورد.


 

سه شنبه 30 آذر 1389  9:22 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها