0

متوسط سن دانشمندان هسته‌ای ایران زیر ۳۰سال است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

متوسط سن دانشمندان هسته‌ای ایران زیر ۳۰سال است

متوسط سن دانشمندان هسته‌ای ایران زیر ۳۰سال است

 
ناصر راستخواه
شناسهٔ خبر: 2573374 - 
استانها > آذربایجان شرقی
تبریز – معاون سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه متوسط سن دانشمندان هسته ای کشورمان زیر ۳۰ سال است، افزود: جوان بودن دانشمندان هسته ای نوید آینده درخشان برای صنعت اتمی کشور است.

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر راستخواه بعداز ظهر شنبه در مراسم افتتاحیه سی و یکمین نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت هسته‌ ای سازمان انرژی اتمی کشور در دانشگاه تبریز با اشاره اینکه جوانان بااستعداد زیادی در کشور و دانشگاه های مختلف داریم که علاقمند فعالیت در زمینه هسته ای هستند، افزود: جوان بودن کارکنان هسته ای خبری بسیار خوب برای آینده صنعت هسته ای برای کشورمان است.

وی ادامه داد: سی و یکمین نمایشگاه دستاوردهای صنعت هسته ای کشور که در دانشگاه تبریز برگزار می شود از دیگر نمایشگاه های قبلی کامل تر و جامع تر است که این نمایشگاه تقدیم به هشدای هسته ای کشورمان شده است.

رئیس مرکز نظام ایمنی هسته ‌ای کشور با تاکید بر اینکه «انرژی هسته ای حق مسلم ماست» یک شعار نبود بلکه یک شعور است، افزود: ما اکنون با مقاومت و تلاش جوانان این کشور به حق مسلم خودمان رسیدیم و نتیجه آن هم نیروگاه بوشهر است.

راستخواه از نیروگاه بوشهر به عنوان نقطه عطف در صنعت هسته ای کشور یاد کرد و گفت: این نیروگاه یک شروع خوب بود که باید این مسیر تا آخر ادامه یابد و دانش به خدمت جامعه درآید.

وی سپس با اشاره به ظرفیت ها و استعدادهای موجود در دانشگاه تبریز گفت: دانشگاه تبریز یکی از متولیان صنعت هسته ای کشورمان است که آماده هرگونه همکاری در اجرای طرح های مختلف با آنها هستیم.

راستخواه با بیان اینکه دانشگاه ها مرکز دانش و توسعه تکنولوژی هستند، ادامه داد: باید مرکز پایش هسته ای در دانشگاه ها ایجاد شود و دانشگاهیان نیز در خصوص طرح های هسته ای با سازمان انرژی اتمی همکاری کنند.

لازم به ذکر است که سی و یکمین نمایشگاه دستاوردهای صنعت هسته ‌ای کشور ۱۹ تا ۲۳ اردیبهشت ‌ماه ۹۴ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ و ۱۴ الی ۱۷ در سالن مقابل دانشکده انسانی دانشگاه تبریز برگزار می ‌شود.

 

شنبه 19 اردیبهشت 1394  4:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها