0

قانون تفسير بند (ج) تبصره (۱۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۳ کل کشور

 
farshon
farshon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 43956
محل سکونت : خراسان رضوی

قانون تفسير بند (ج) تبصره (۱۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۳ کل کشور

 

شماره۲۲۰۷۸/۴۶۴ ۴/۴/۱۳۹۳
حجت‌الاسلام والمسلمين جناب آقاي دکتر حسن روحاني
رياست محترم جمهوري اسلامي ايران
در اجراي اصل يکصد و بيست و سوم (۱۲۳) قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران قانون تفسير بند (ج) تبصره (۱۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۳ کل کشور که با عنوان طرح د و فوريتي به مجلس شوراي اسلامي تقديم گرديده بود، با تصويب در جلسه علني روز سه‌شنبه مورخ ۲۷/۳/۱۳۹۳ و تأييد شوراي محترم نگهبان، به پيوست ابلاغ مي‌گردد.
رئيس مجلس شوراي اسلامي ـ علي لاريجاني

شماره۴۱۸۷۷ ۱۸/۴/۱۳۹۳
بنياد شهيد و امور ايثارگران ـ معاونت برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي رييس جمهور
در اجراي اصل يکصد و بيست و سوم قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران «قانون تفسير بند (ج) تبصره (۱۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۳ کل کشور» که در جلسه علني روز سه‌شنبه مورخ بيست و هفتم خرداد ماه يکهزار و سيصد و نود و سه مجلس شوراي اسلامي تصويب و در تاريخ ۲/۴/۱۳۹۳ به تأييد شوراي نگهبان رسيده و طي نامه شماره ۲۲۰۷۸/۴۶۴ مورخ ۴/۴/۱۳۹۳ مجلس شوراي اسلامي واصل گرديده است، به پيوست جهت اجراء ابلاغ مي‌گردد.
رئيس جمهور ـ حسن روحاني

قانون تفسير بند (ج) تبصره (۱۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۳ کل کشور
موضوع استفساريه:
آيا حکم بند (ج) تبصره (۱۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۳ کل کشور مانع از ارائه خدمات بهداشتي و درماني متعارف دستگاههاي اجرائي موضوع ماده (۵) قانون مديريت خدمات کشوري و صندوق‌هاي بازنشستگي به کارکنان شاغل و بازنشستگان ايثارگر تحت پوشش خود مي‌شود؟
پاسخ:
خير، مانع نمي‌شود.
تفسير فوق در جلسه علني روز سه‌شنبه مورخ بيست و هفتم خرداد ماه يکهزار و سيصد و نود و سه مجلس شوراي اسلامي تصويب شد و در تاريخ ۲/۴/۱۳۹۳ به تأييد شوراي نگهبان رسيد.
رئيس مجلس شوراي اسلامي ـ علي لاريجاني

 

شنبه 19 اردیبهشت 1394  11:31 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها