0

قابی که آیفون شما را شارژ کرده و به آن ویژگی مقاومت در برابر آب می بخشد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

قابی که آیفون شما را شارژ کرده و به آن ویژگی مقاومت در برابر آب می بخشد

قابی که آیفون شما را شارژ کرده و به آن ویژگی مقاومت در برابر آب می بخشد

دیجیاتو؛اخیرا قاب های محافظ آیفون ۶ که دارای پک باتری نیز هستند، در میان کاربران این تلفن همراه بسیار پرطرفدار شده اند زیرا هم از موبایل گران قیمتی که خریداری شده محافظ کرده و هم عمر باتری آن را دست کم دو برابر می کنند.

حال کمپانی Mophie تصمیم گرفته به قاب های همراه با باتری خود، قابلیت مقاومت در برابر آب و گرد و غبار را نیز اضافه کند. 

 

کمپانی Mophie ادعا می کند کیسی را ساخته که در کنار باتری ۲.۷۵۰ میلی آمپری، آیفون شما را در برابر آب، مقاوم می کند. قابلیتی که در برخی پرچمداران اندرویدی مشاهده می کنیم اما هنوز به محصولات اپل، به جز ساعت این شرکت راه نیافته است.

قاب مورد بحث با نام Juice Pack H2PRO باعث می شود تا در صورت افتادن موبایل از دستتان، آسیبی به آن وارد نگردد. از سوی با نصب H2PRO می توانید عدم ورود هرگونه گرد و غبار را نیز به موبایلتان گارانتی کنید.

jp-h2pro-blk_blk-ip_exploded-view_2000px.0

با استفاده از این کیس همچنین می توان به تمام کلیدهای فیزیکی آیفون دسترسی داشت. لازم به ذکر است که با استفاده از H2PRO،‌ در اصل گواهی IP68 را به آیفون خود اضافه کرده اید که حکایت از مقاومت تلفن همراه در عمق یک متری آب برای حداکثر ۳۰ دقیقه دارد.

کاربران می توانند Juice Pack H2PRO را با قیمت ۱۲۹.۹۵ دلار سفارش دهند که برای قابی که آیفون را در برابر ضربه، آب و گرد و غبار مقاوم می کند و در نهایت نیز عمر باتری اش را هم به دوبرابر افزایش می دهد، قیمتی مناسب به نظر می رسد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

پنج شنبه 17 اردیبهشت 1394  8:11 PM
تشکرات از این پست
ria1365
دسترسی سریع به انجمن ها