0

مبلغ عربستانی خواستار تحریم کالاهای ایران شد

 
hadis162
hadis162
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : فروردین 1393 
تعداد پست ها : 658

مبلغ عربستانی خواستار تحریم کالاهای ایران شد

با ادامه موج شایعات درباره آلودگی کالاهای ایرانی در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های عربی، یک مبلغ عربستانی از شهروندان این کشور خواسته کالاهای ایرانی را تحریم کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، «عائض القرنی» مبلغ عربستانی شهروندان این کشور را به تحریم‌ کالاهای ایرانی تشویق کرد و گفت کسانی که کالاهای ایرانی خرید کنند از یک کشور متجاوز حمایت کرده‌اند.

القرنی با انتشار توئیتی در صفحه توئیترش ایران را «کشور متجاوز صفوی» نامید که برای نابودی منطقه تلاش می‌کند و گفت که خرید کالاهای ایرانی به معنای حمایت از چنین کشوری است.

بنا بر گزارش رسانه‌های سعودی، گروهی از کاربران عرب کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس نیز با انتشار توئیت‌هایی مدعی شدند که از این پس از خرید کالاهای ایرانی اجتناب خواهند کرد و برخی نیز خواستار ممنوعیت واردات کالاهای ایرانی به این کشورها شدند.

اخیرا در شبکه‌های اجتماعی و در برخی رسانه‌های عربی شایعه شده که برخی کالاهای ایرانی صادر شده به کشورهای عربی سمی است، سمی بودن گوشت و هندوانه ایرانی با موادی سمی به منظور تهدید اعراب یکی از ادعاهای عجیب و غریبی است که اخیرا منتشر شده و با تکذیب سفارت ایران در امارات مواجه شده است.

 

چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394  1:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها