0

5 دلیل خرید Apple Watch برای آنها که آیفون ندارند

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

5 دلیل خرید Apple Watch برای آنها که آیفون ندارند

روزنامه هفت صبح: تکلیف مشخص است؛ اگر صاحب یک گوشی آیفون نباشید، اپل واچ نمی تواند خیلی به کارتان بیاید، با این حال ممکن است پیش خودتان فکر کنید، وقتی گوشی دم دست تان نیست، ساعت هوشمندی با این قیمت به چه درد می خورد؟ آیا قرار است دوباره خام اپل شویم؟ اپل می گوید آنهایی که قبلا برای خودشان آیفون خریده اند، می توانند با داشتن اپل واچ، امکاناتی نظیر برقراری تماس، تبادل پیام و دریافت اطلاعات را در اختیار داشته باشند و حتی برخی بازی ها را اجرا کنند.

1- ساعت اپل یک پخش کننده موسیقی
 

پنج دلیل خرید Apple Watch برای آنها که آیفون ندارند


از حافظه شش گیگابایتی ساعت اپل، حدود دو گیگابایت آن برای ذخیره سازی موسیقی در نظرگرفته شده است. اگرچه می توان گوشی و ساعت هوشمند را به هم متصل کرد و از امکانات هماهنگ سازی آنها بهره برد اما خود ساعت هم می تواند نقش پخش کننده ای مجزا را بازی کند. این وسیله به برنامه مخصوص این کار مجهز است.

2- ساعت اپل، وسیله ای برای تناسب اندام

برخلاف بعضی تولیدکننده ها که مرزی مشخص برای ساعت هوشمند و بند هوشمند درنظر گرفته اند، اپل به خریداران اپل واچ اجازه می دهد از هر دو ویژگی به طور مجتمع استفاده کنند. ساعت هوشمند آنها دو برنامه مخصوص برای تناسب اندام و حفظ سلامت دارد که هردوتایشان بدون نیاز به اتصال گوشی کار می کنند. 

از برنامه Activity می توانید برای کنترل ضربان قلب، بررسی و ثبت اطلاعات مربوط به میزان فعالیت های بدنی، حفظ رکوردهای ایستادن در طول روز یا فعالیت های بدنی استفاده کرد. Workout هم اجازه می دهد جلسات باشگاه خود را ساماندهی و مدیریت کنید. این برنامه فاصله طی شده، ضربان قلب و میزان کالری سوزانده شده برای هر فرد را نشان می دهد. البته پس از اتصال این برنامه ها به آیفون می توان اطلاعات را به کمک GPS دستگاه بهتر آنالیز کرد.
 

پنج دلیل خرید Apple Watch برای آنها که آیفون ندارند


3- اسکن اطلاعات QR

کدهای QR محبوبیت زیادی در خارج کشور دارد. در داخل هم تلاش هایی برای استفاده از آنها شده است که البته هنوز فراگیر نشده است. با این حال بهتر است بدانید می توان بدون متصل کردن ساعت هوشمند اپل به گوشی، از کدهای QR برای خرید بلیت و غیره استفاده کرد.

4- تماشای آلبوم عکس ها

کمی خنده دار است؛ کلی پول بدهید که فقط عکس تماشا کنید؟ خب آنهایی که طرفدار پروپاقرص اپل هستند به کمتر از این ها راضی اند. برنامه کوچک اپل واچ امکان ذخیره 500 عکس را دارد. با توجه به نمایشگر کوچک ساعت، دیگر باید با خودتان کنار بیایید.
 

 


5- به هر حال همان ساعت همیشگی است

آنهایی که اهل تنوع هستند هیچ مشکلی با ساعت اپل نخواهند داشت. می توانند هر روز یکی از حالت های ساعت را انتخاب کنند. این ساعت دردسرهای تعویض باتری را ندارد. به همین خاطر می توانید مثل ساعت عادی از آن استفاده کنید. ساعت بیدارباش آن را تنظیم کنید و کلی امکانات دیگر.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394  12:23 PM
تشکرات از این پست
ria1365
دسترسی سریع به انجمن ها