0

روحانی: امور فرهنگی از اولویت‌های دولت است

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

روحانی: امور فرهنگی از اولویت‌های دولت است

اخبار,اخبار سیاسی, حسن روحانی

رئیس‌جمهور با تأکید بر حمایت همه‌جانبه دولت از حوزه نشر و کتاب و دستاوردهای فرهنگی گفت: امور فرهنگی از اولویت‌های دولت است و همواره تلاش کرده‌ایم در مسائل فرهنگی فضا بازتر شده و از نظر اقتصادی دست‌اندرکاران این حوزه مورد حمایت قرار گیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری حجت الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان روز سه‌شنبه در حاشیه بازدید از غرفه ناشران نمونه کشور با اشاره به کمک سخت افزاری و نرم افزاری دولت به ناشران، از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب به عنوان رویدادی با ارزش یاد کرد و اظهار داشت: صاحب نظران، صاحبان فرهنگ و همه علاقمندان به کتاب و نشر در این ایام در کنار هم قرار می‌گیرند و می‌توانند با تألیفات و نشرهای جدید آشنا شوند.

رئیس جمهور افزود: برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب که با حمایت دولت انجام می‌شود بستر مناسبی را برای آشنایی بیشتر نسل جوان با کتاب و فرهنگ فراهم می‌کند.

رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به بازدیدش از غرفه‌های نمونه نمایشگاه گفت: آثار ارائه شده خوب بود. نشرها، تألیفها و ترجمه های جدید کارهایی بود که با هنرمندی خاصی همراه بود و امیدواریم این آثار بتواند در تحول علمی و فرهنگی جامعه ما موثر باشد.

رییس جمهوری را دراین بازدید "علی جنتی" وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری و جمعی دیگر از مقامها همراهی می کردند.

اخبار سیاسی - پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری

ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394  9:51 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها