0

سایت نوجوان پایگاه KHAMENEI.IR رونمایی شد

 
salma57
salma57
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1391 
تعداد پست ها : 35471
محل سکونت : گیلان

سایت نوجوان پایگاه KHAMENEI.IR رونمایی شد

نسخه آزمایشی سایت 'نوجوان' پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR به نشانی nojavan.khamenei.ir در روز ولادت امام جواد (ع) توسط سید عزت الله ضرغامی عضو حقیقی شورای عالی مجازی رونمایی شد.
 

به گزارش  از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، نسخه آزمایشی ویژه نوجوان پایگاه KHAMENEI.IR در حاشیه پنجمین مراسم پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت در حسینیه ثارالله شهر کرمان با حضور مقام های کشوری، چهره های شاخص ادبیات کشور و مسوولان استان کرمان آغاز به کار کرد.

در متن معرفی این سایت آمده است:

«زیاد پیش می آید که آقا خطاب به بچه های حول و حوش 18 سال نکاتی گفته باشند، اما به دلیل اینکه مسائل روز کشور موضوعات دیگری بوده، مطلب ایشان گم شده است. با اینکه انقلاب برای این رده ی سنی مأموریتی تعریف کرده، اما به دلیل دیده نشدن این نسل و عدم احساس مسئولیت دست اندرکاران امر، این بار بر روی زمین مانده است.

KHAMENEI.IR با مشارکت نوجوانان فعال و با بهره گیری از ظرفیت ها و توانایی های این نسل قصد دارد تولید، توزیع و انتقال پیام انقلاب اسلامی در فضای مجازی را بارورتر کند. تمرکز بر روی محتوای اندیشه های حضرت آیت الله خامنه ای از نگاه ویژه این نسل جزء اهداف اصلی راه اندازی این پایگاه است که در قالب طرح، اینفوگرافیک، داستان مصور، نماهنگ و پویانمایی ارائه می شود.»

** پایگاه نوجوان برای هم زبانی هاست و تریبونی برای حرف دل جوان ها است

در مراسم رونمایی از این سایت برنامه آقای عزت الله ضرغامی، عضو شورای عالی فضای مجازی اظهار داشت: این همایش بزرگ با انگیزه ی تجلیل از این 23 عزیزی که البته یکی از آن ها مرحوم شده و تجلیل از راوی و نویسنده ی کتاب و رونمایی از پایگاه ارزشمندی که با موضوع جوان و برای جوانان و ارتباط دو سویه جوانان با رهبری معظم طراحی و آماده شده، برگزار شده است.

عزت الله ضرغامی در ادامه افزود: امروز از بخش نوجوان سایت رهبری معظم انقلاب رونمایی می شود؛ پایگاه اطلاع رسانی رهبری بسیار با هوشیاری و تدبیر و درک درست شرایط امروز و نقش مهم ارتباطات، چند سالی است فعالیت های ارزشمندی در اشاعه ی آثار رهبری در سطح جهان داشته. دست اندرکاران این پایگاه هم کارشان حرفه ای است و سایت هم قابلیت ها و ظرفیت هایی دارد که ظرفیت بسیار خوبی برای مردم و جهان به زبان های مختلف فراهم شده که جای تشکر دارد و یکی از حساب های این سایت در یکی از شبکه های اجتماعی، حدود 250 هزار پیگیری کننده دارد که این آمار واقعی است.

ضرغامی با اشاره به این که پایگاه اطلاع رسانی رهبر معظم انقلاب یک پایگاه استثنایی است و امروز از بخشی از پایگاه رونمایی می شود که مشخصا برای جوانان و تعامل و رابطه ی دو سویه ی رهبر انقلاب با جوانان که خیلی کار ارزشمندی است، راه اندازی شده است.

ضرغامی گفت: بدانید که امروز دشمن در برابر شما قرار دارد تا همه ی سبک زندگی شما را عوض می کند. این فضا باز شده که ما حرف حق در دنیا بزنیم. ما در 29 ماهواره جهانی عضو بودیم، اما با دستور آمریکایی ها فقط یکی مانده و از این فضا داریم استفاده می کنیم. ما امروز به دنبال فضای حقیقی در فضای مجازی هستیم و این هم اکنون برای جوانان فراهم شده است.

ضرغامی همچنین افزود: امروز فضای مجازی دارد آدم ها را به هم نزدیک می کند؛ دشمن برای فضای مجازی حتی در دوره ی فتنه برنامه داشتند، اما وقتی شما وارد این فضا شدید، این همدلی عملاً اتفاق می افتد. دوستی و انتقاد سازنده نیز باید در این فضا ایجاد و تقویت شود.

ضرغامی با تأکید بر این که باید در رسانه ها بر هم زبانی تأکید و این مسئله مرتب تکرار شود، افزود: بخش نوجوان سایت رهبری برای همین هم زبانی هاست؛ برای حرف دل جوانان و تریبونی برای حرف دل آن هاست؛ برای این است که هر اثری می خواهند تولید کنند و هر حرف دلی که دارند، با رهبری بزنند.

 
 
 
سه شنبه 15 اردیبهشت 1394  7:36 PM
تشکرات از این پست
hossein201273 ehsan007060 kordabadi
دسترسی سریع به انجمن ها