0

وعده مدیریتی قالیباف به زنان به مناسبت روز زن

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

وعده مدیریتی قالیباف به زنان به مناسبت روز زن

وعده مدیریتی قالیباف به زنان به مناسبت روز زن

شهردار تهران باتاکید برنقش مهم بانوان در اداره امور از برنامه ریزی شهرداری برای احراز پست های مدیریتی توسط بانوان خبر داد و گفت: 10 درصد پست های این شهرداری به بانوان واگذار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس به نقل از خبرگزاری ایرنا، محمدباقر قالیباف روزشنبه در آیین جشن نگین آفرینش به مناسبت روز زن در ایوان شمس نقش بانوان را در انجام کارهای مدیریتی بسیار مهم دانست و افزود: حضور زنان در محیط های کاری باید به گونه ای باشد که کرامت آنان حفظ شود.

وی با بیان اینکه بانوان چه در محیط کاری و چه در محیط خانواده باید احساس امنیت و راحتی داشته باشند خاطرنشان کرد: این امر به معنای پیشگیری از تزلزل خانواده و تحکیم بنیان آن است.

شهردار تهران با تاکید بر اینکه هیچ نقشی برای زنان مهمتر از نقش مادری نیست و ضربه به این نقش ظلم به رشد جامعه و منابع انسانی است گفت: نگاه ابزاری به زنان شکست خورده است.

قالیباف افزود: پیش از انقلاب زنان نقشی در مسایل بنیادی و اساسی جامعه نداشتند در حالیکه امروز آنها در مسایل مهم و بنیادی حضور فعال دارند.

وی گفت: جایگاهی که انقلاب اسلامی به زنان داده بی نظیر است.

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران نیز در این آیین با اشاره به اینکه شهرداری تهران برنامه های متنوعی درهفته زن بیست و یکم تا بیست و هفتم فروردین در نظر گرفته است گفت: هر یک از این روزها با یک عنوان نامگذاری شده است.

نرگس معدنی پور افزود: روز شنبه با عنوان زن و تکریم مقام مادری و همسری، روز یکشنبه با عنوان زن و تحکیم بنیان خانواده، روز دوشنبه با عنوان زن و ترویج فرهنگ ایثار و همدلی، روز سه شنبه با عنوان زن و ترویج سبک زندگی ایرانی و اسلامی، روز چهارشنبه با عنوان زن، مشارکت و سرمایه اجتماعی و روز پنج شنبه با عنوان زن و مدیریت شهری و ارتقای کیفیت زندگی نامگذاری شده است.

وی خاطرنشان کرد: در هر یک از این روزها برنامه هایی در سطح محلات و مناطق مختلف شهر پیش بینی شده است.

در این آیین تعدادی از مادران موفق و بانوان فعال در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و ورزشی تجلیل شدند.

 

انتهای پیام /غ

 

شنبه 22 فروردین 1394  11:54 PM
تشکرات از این پست
borkhar
دسترسی سریع به انجمن ها