0

نمایش رتبه وبلاگ در آلکسا

 
masoomi1371
masoomi1371
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1392 
تعداد پست ها : 724
محل سکونت : آذربایجان شرقی

نمایش رتبه وبلاگ در آلکسا

برای بسیاری از وبلاگ نویسان، شاید جالب باشه که بفهمن وبلاگشون چه رتبه ای در سایت آلکسا داره. و شاید بخوان بدونن چطوری باید رتبه وبلاگ رو در آلکسا پیدا کنن. رتبه ای که نشون دهنده میزان محبوبیت یک سایت یا وبلاگ در مقایسه با دیگر سایتها و وبلاگ هاست و بعضی ها حتی رتبه الکسا رو مهمتر از pr گوگل می دونن.

با استفاده از این مطلب شما نه تنها رتبه الکسای وبلاگ رو میتونین بدست بیارید، بلکه تعداد و اسامی سایت ها و وبلاگ هایی که به وبلاگ شما لینک دادن رو هم مشاهده خواهید کرد.

با رفتن به صفحه نمایش رتبه در سایت الکسا می تونین هم رتبه وبلاگ رو در بین کل وبلاگها و سایتهای دنیا و هم در بین سایتها و وبلاگهای ایران مشاهده کنید. البته ممکنه رتبه بعضی از وبلاگ ها هنوز در الکسا نمایش داده نشه، ولی رتبه خیلی از وبلاگ ها رو در اینجا می تونین مشاهده کنید.

پس از مراجعه به صفحه ذکر شده، آدرس وبلاگ رو بصورت " mesmipour.blogfa.com " وارد کنید. برای برخی وبلاگ ها نیز ممکنه فقط رتبه وبلاگ دهنده رو نمایش بده.


نمایش رتبه وبلاگ در آلکسا


در قسمت Top Sites نیز می توانید رتبه بندی بزرگتری سایت های جهان رو ببینین. البته کاربرانی که از تولبار الکسا استفاده می کند می توانند بر روی این تولبار رتبه وبلاگ خود و دیگران را مشاهده کنند.

 

0

 

دوست من خدا

یک شنبه 14 دی 1393  7:52 PM
تشکرات از این پست
tachberdee hossein201273
دسترسی سریع به انجمن ها